Certyfikaty i wyróżnienia

Akredytacja dla Poradni Leczenia Nadwagi i Otyłości

certyfikat

Certyfikat rejestracji System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015

"Opracowanie i wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001: 2015, jest wyrazem troski o naszych pacjentów, pracowników, współpracowników oraz dostawców.

Zobowiązujemy się do ciągłego monitorowania procesów i spełniania mających zastosowanie wymagań normy, działania zgodnego z przyjętymi normami i przepisami prawa, jak również do ciągłego doskonalenia skuteczności Systemu Zarządzania Jakością."

Zarząd Lecznic Citomed

logo bsi

Certyfikat systemu zarządzania jakością dla sektora ochrony zdrowia PN-EN 15224:2017

W zakresie świadczenia usług:

  1. Medycznych, szpitalnych, w zakresie: anestezjologii i intensywnej terapii, chirurgii ogólnej, chorób wewnętrznych, okulistyki, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, otolaryngologii, urologii, chirurgii plastycznej, gastroenterologii, chirurgii onkologicznej, audiologii i foniatrii, chirurgii szczękowo-twarzowej, położnictwa i ginekologii, neurochirurgii, urologii.
  2. Pozostałych, w zakresie: nadzoru epidemiologicznego, obrotu wewnątrzzakładowego leków i wyrobów medycznych, działu technicznego, sterylizacji, pralni i sprzątania.
logo certyfikatu

Certyfikat Bezpieczny Gabinet

Ideą akcji Bezpieczny Gabinet jest zwiększenie bezpieczeństwa i poczucia komfortu Pacjentek. Podmioty wyróżnione Certyfikatem dbają o ich dobro poprzez działania mające na celu zmniejszenie uczucie wstydu, zredukowanie odczuwanego bólu oraz niwelowanie ryzyka zakażeń. Przyjmując niniejszy dokument, podmiot medyczny potwierdza, że w codziennej praktyce używa produktów takich jak odzież jednorazowa czy narzędzia jednorazowe.

Certyfikat

Certyfikowany Ośrodek Medycyny Podróży

 

Certyfikat

Firma wiarygodna finansowo

Certyfikat

Diamenty miesięcznika Forbes

Certyfikat

 Gepard Biznesu 2016

Logo gepardów biznesu 2016