Menu mobilne

Program dla zdrowia VIP

Program VIP dla zdrowia jest stworzony dla wszystkich ceniących czas, zdrowie i komfort. Popularny szczególnie wśród, których praca wiąże się z dużym stresem, wysokim zakresem odpowiedzialności oraz nadmiarem obowiązków zawodowych. Nie musisz martwić się kolejką pod gabinetem czy czasem oczekiwania na badania. Podczas całego dnia opiekuje się Tobą dedykowany Koordynator.

 

To program kompleksowej oceny stanu zdrowia w jednym miejscu, w przeciągu 8 godzin.

Pakiet zapewnia dostęp do specjalistów z wielu dziedzin medycyny oraz komfortowego zaplecza saloniku VIP, w którym Pacjent może odpocząć w trakcie przerwy między badaniami.

W skład programu wchodzą 4 konsultacje specjalistyczne do wyboru przez Pacjenta, badania wstępne, badanie stomatologiczne oraz zabieg higienizacji, badania obrazowe, badania laboratoryjne oraz badanie naczyń mózgowych (rezonans magnetyczny). Bardzo istotnym elementem pakietu jest podsumowanie wyników przez lekarza na wizycie końcowej (piąta konsultacja specjalistyczna).

Sprawdź szczegóły

Zobacz ulotkę

 

Cena: 2400 zł
Rejestracja pod numerem tel: 695 663 606

Z racji na konieczność zarezerwowania terminów do szeregu specjalistów czy badań diagnostycznych objętych Programem VIP, po ustaleniu terminu, koordynator będzie każdorazowo prosił o wpłatę zaliczki w wysokości 300 zł na konto Lecznic Citomed:  62 1090 1506 0000 0001 0436 3884

To oferta opracowana z myślą o wstępnej diagnozie organizmu w zaledwie kilka godzin, dla każdego kto ceni swój czas.

W zakres pakietu wpisują się 2 konsultacje specjalistyczne, badania wstępne, badania obrazowe oraz szereg badań laboratoryjnych.

Na czas realizacji pakietu Pacjent ma dostęp do saloniku VIP, gdzie można odpocząć między badaniami lub bezpiecznie pozostawić swoje rzeczy.
Bardzo ważnym elementem pakietu jest podsumowanie wyników przez lekarza na końcowej konsultacji specjalistycznej.

Sprawdź szczegóły

Zobacz ulotkę

 

Cena: 1100 zł
Rejestracja pod numerem tel: 695 663 606

Z racji na konieczność zarezerwowania terminów do szeregu specjalistów czy badań diagnostycznych objętych Programem VIP, po ustaleniu terminu, koordynator będzie każdorazowo prosił o wpłatę zaliczki w wysokości 300 zł na konto Lecznic Citomed:  62 1090 1506 0000 0001 0436 3884

 

O pakiecie VIP w prasie

 

Opinie klientów pakietu VIP Gold

 

 

Toruń 12.11.2019. 

 

To co jest ogromną zaleta pakietu Vip to możliwości wykonania szereg badań diagnostycznych i konsultacji lekarskich bez konieczności czekania na termin.
Jest to oferta jakiej poszukiwałam i cieszę się ,że w moim mieście jest to realizowane w Lecznicach Citomed.
Dziękuję zespołowi diagnostycznemu za miłą i sprawna obsługę, a szczególne podziękowania dla Pani Magdy ,bo idealnie potrafi sprawić , że wszystko staje się mniej straszne :)
Takiej obsługi chciałoby się wszędzie ,gdzie udajemy się z problemami zdrowotnymi.
Wzór do naśladowania!
Z wyrazami szacunku

- Astryda Anna Adamczak

 

 

1.10.2019r. 

 

Gorąco polecam pakiet VIP w Lecznicach CITOMED, gdyż w przeciągu kilku godzin można sprawdzić stan swojego zdrowia. W normalnym trybie zajęłoby to kilka miesięcy.
Usługa na najwyższym poziomie, bardzo profesjonalna opieka ze strony pani koordynator - Magdy.
Pakiet szczególnie polecam osobą cierpiącym na ciągły brak czasu.

- Pani Katarzyna Goździńska

 

 

2.10.2019 r.

Dziękuję Pani Magdzie i całemu zespołowi diagnostycznemu oraz lekarzom , za miłe, serdeczne,
profesjonalne przyjęcie i podejście do klienta.
Cały zespół jest godny polecenia!
Polecę wszystkim moim znajomym i rodzinie.
Z podziękowaniem
- Pan Jerzy Sikorski

P.S
Marzyłbym by cała służba zdrowia brała przykład z Citomedu!

 

Od momentu pozostawienia auta na parkingu, gdzie czekało wyznaczone miejsce, pacjent ma poczucie najwyższej jakości usługi w ramach pakietu VIP. Doskonała organizacja i pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Wizyty są dobrze zaplanowane dla maksymalnego wykorzystania czasu, a opieka Pani Koordynator pozwala w komfortowych warunkach odbyć wizytę w każdym gabinecie. Uznanie dla doboru wysokiej klasy specjalistów, nie tylko dysponujących wiedzą medyczną, ale mających bardzo dobre podejście do pacjenta, co daje poczucie spokoju i komfortu podczas wizyty. 

Usługa na najwyższym poziomie POLECAM !

- Pan Bartosz Kmita

 

Szczerze polecam pakiet VIP , dostosowany do potrzeb ludzi aktywnych zawodowo z ciągłym brakiem czasu. Kompleksowo, kompetentnie i do tego bez kolejek w przyjemnej atmosferze.

Pani Roma Ziółkowska

 

Nasze oczekiwania się spełniły, w jeden dzień przebadało nas kilku specjalistów, wykonując jednocześnie szereg badań diagnostycznych .Uważamy, że proponowany program jest idealnym rozwiązaniem dla osób zajętych pracą, lub prowadzeniem firm.

Państwo Halina i Zbigniew Kowalscy

 

Są jedyni w regionie. Jestem mile zaskoczony podejściem lekarzy i osób zajmujących się badaniami.

- Pan Wiesław Rutkowski

 

Wszystkie badania przebiegły w miłej atmosferze, bardzo profesjonalnie.

- Pani Iwona Kołodziejczak

 

Przesyłam wielkie podziękowania dla Lecznic Citomed za zrealizowanie moich marzeń i potrzeb polegających na możliwości określenia stanu mojego zdrowia w kilka godzin.

- Pan Tadeusz Wadych

 

Polecam Pakiet VIP oszczędność czasu, kompleksowe badania w jeden dzień. Miła i sprawna obsługa.

- Pan Marcin Aszyk

Szczerze polecam pakiet VIP W lecżnicy Citomed, kompleksowa ocena stanu Zdrowia w jednym czasie i miejscu z doskonałą koordynacją i sympatyczną opieką Pani Magdy!
Familijna atmosfera w kontaktach z lekarzami i rzeczowe podsumowanie wyników badań z
zaleceniami pozostaną dla mnie stałą rekomendacją tego programu zdrowotnego.

- Pan Wojciech Kmita