Menu mobilne

Program dla zdrowia VIP

Program VIP dla zdrowia jest stworzony dla wszystkich ceniących czas, zdrowie i komfort. Popularny szczególnie wśród, których praca wiąże się z dużym stresem, wysokim zakresem odpowiedzialności oraz nadmiarem obowiązków zawodowych. Nie musisz martwić się kolejką pod gabinetem czy czasem oczekiwania na badania. Podczas całego dnia opiekuje się Tobą dedykowany Koordynator.

 

To program kompleksowej oceny stanu zdrowia w jednym miejscu, w przeciągu 8 godzin.

Pakiet zapewnia dostęp do specjalistów z wielu dziedzin medycyny oraz komfortowego zaplecza saloniku VIP, w którym Pacjent może odpocząć w trakcie przerwy między badaniami.

W skład programu wchodzą 4 konsultacje specjalistyczne do wyboru przez Pacjenta, badania wstępne, badanie stomatologiczne oraz zabieg higienizacji, badania obrazowe, badania laboratoryjne oraz badanie naczyń mózgowych (rezonans magnetyczny). Bardzo istotnym elementem pakietu jest podsumowanie wyników przez lekarza na wizycie końcowej (piąta konsultacja specjalistyczna).

Sprawdź szczegóły

Zobacz ulotkę

 

Cena: 2400 zł
Rejestracja pod numerem tel: 695 663 606

Z racji na konieczność zarezerwowania terminów do szeregu specjalistów czy badań diagnostycznych objętych Programem VIP, po ustaleniu terminu, koordynator będzie każdorazowo prosił o wpłatę zaliczki w wysokości 300 zł na konto Lecznic Citomed:  62 1090 1506 0000 0001 0436 3884

To oferta opracowana z myślą o wstępnej diagnozie organizmu w zaledwie kilka godzin, dla każdego kto ceni swój czas.

W zakres pakietu wpisują się 2 konsultacje specjalistyczne, badania wstępne, badania obrazowe oraz szereg badań laboratoryjnych.

Na czas realizacji pakietu Pacjent ma dostęp do saloniku VIP, gdzie można odpocząć między badaniami lub bezpiecznie pozostawić swoje rzeczy.
Bardzo ważnym elementem pakietu jest podsumowanie wyników przez lekarza na końcowej konsultacji specjalistycznej.

Sprawdź szczegóły

Zobacz ulotkę

 

Cena: 1100 zł
Rejestracja pod numerem tel: 695 663 606

Z racji na konieczność zarezerwowania terminów do szeregu specjalistów czy badań diagnostycznych objętych Programem VIP, po ustaleniu terminu, koordynator będzie każdorazowo prosił o wpłatę zaliczki w wysokości 300 zł na konto Lecznic Citomed:  62 1090 1506 0000 0001 0436 3884

 

O pakiecie VIP w prasie

 

Opinie klientów pakietu VIP Gold

 

 

Dzięki mojemu szefowi miałam okazję skorzystać z niesamowitego pakietu VIP, a dzięki pani koordynator Magdzie, stres, który mnie ogarnął przed badaniami szybko uleciał. Pani Magda z pełnym profesjonalizmem, uśmiechem na ustach i pogodnym usposobieniem (dodatkowo jeszcze z gracją przemierzająca na szpilkach kilometry korytarzy) "przerzucała" mnie pomiędzy poszczególnymi gabinetami. Wszyscy lekarze oraz personel przesympatyczni, wszystko szczegółowo omawiają, w razie pytań bez problemu udzielają dodatkowych informacji. Gorąco polecam placówkę CITOMED, a pakiet VIP szczególnie polecam ludziom zapracowanym z chronicznym brakiem czasu. To tylko jeden dzień, a właściwie 8h i przegląd zrobiony. POLECAM.

- Justyna Kobraczyńska 

 

Jeśli pobyt w klinice/szpitalu może być miły, to pobyt w Citomedzie właśnie taki był. Spokojna atmosfera, rzetelne i profesjonalne konsultacje, a wszystko to okraszone przemiłą obsługą. W końcu poczułem się jak klient, nie "pacjent".

- Grzegorz Szenejko

 

 Jestem zachwycona bardzo miłą, profesjonalną opieką medyczną. Przemiły i sympatyczny personel, bardzo miła, szybka obsługa. Pani Magda towarzyszyła mi przy wszystkich badaniach, jest niezwykle miłą isympatyczną osobą. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim Citomed! 

- Aurelia Powierska 

 

 

Bardzo dziękuje za miłą i profesjonalną opiekę medyczną. Jestem szczęśliwy i zadowolony, że wszystko poszło szybko i sprawnie. Bardzo profesjonalny personel i przemiła obsługa. Pani Magda - Koordynator, bardzo kompetentna. Citomed polecam każdemu. 

- Janusz Matyjasik

 

 

Jestem zachwycony sprawniością, profesjonalizmem, oraz niezwykle miłą atmosferą towarzyszącą badaniom i konsultacjom lekarskim w ramach pakietu VIP GOLD. Od pierwych kontaktów telefonicznych, aż po wizytę podsumowującą wyniki badań czułem się zaopiekowany. Bardzo miła Pani Magda towarzyszyła mi we wszystkich wizytach w gabinetach. Miałem również do dyspozycji salonik, gdzie oczekiwałem na dalsze badania. Gorąco polecam Citomed i Pakiet VIP Gold! 

- Zbigniew Mikielewicz

 

 Dla zabieganych i zapracowanych, chcących zadbać o zdrowie polecam praktyczne rozwiązanie, czyli pakiet VIP GOLD. Pełen komplet badań corocznie zalecanych w naszym wieku - bez kolejek, szybko i sprawnie, podczas jednej kilkugodzinnej wizyty, w bardzo przyjaznej atmosferze w Lecznicy Citomed w Toruniu. Mieszkam w Warszawie więc wybór miejsca nie wydaje się oczywisty… Skusiła mnie kompleksowa oferta dobrej jakości usług medycznych za rozsądną cenę. Nie ukrywam że, w podjęciu decyzji pomogła łatwość dojazdu oraz urokliwość miasta Toruń. Polecam przyjazd dzień wcześniej - można spędzić noc w jednym z wielu klimatycznych hoteli na Starym Mieście, a jeśli pogoda pozwoli warto wybrać się na spacer i zjeść lekką kolację. A po wszystkim… po powrocie do domu można z ogromną przyjemnością i ulgą wypić lamkę czerwonego wina za nasze gruntownie przebadane zdrowie :)

- Katarzyna Maniszewska, Przedsiębiorca , Mama Dwójki dzieci

 

Skorzystałem ze ścieżki badań VIP. W ciągu kilku godzin, wiem wszystko o moim zdrowiu. Bezstresowo, pod "opieką " uroczej p. Magdy, która prowadzi za rączkę od gabinetu do gabinetu lekarskiego. Pokój do odpoczynku, pozwala spokojnie przeżyć te kilka godzin.
Podsumowanie badań w gabinecie p. Doktora, utwierdza nas o poważnym i profesjonalnym potraktowaniu.
Korzystajcie z tej ścieżki, bo spotka Was coś miłego i sprawi zadowolenie.
POLECAM

 

- Andrzej Lubomski

 

 Dnia 13.11.2018r po przyjeździe do kliniki Citomed otrzymałam miejsce parkingowe, oraz bardzo profesjonalną i opiekuńczą Panią Magdę. Wszystkie badania przebiegły bardzo sprawnie i na najwyższym poziomie. Lekarze prowadzący byli bardzo kontaktowi i profesjonalni. Co tu więcej pisać - wszystko na najwyższym poziomie! Polecam z czystym sercem. 

 - Katarzyna Cieciórska 

 

 Dzień 4 października to dzień moich badań w klinice Citomed. Chociaż byłam mocno zestresowana tym co mnie czeka, zostałam od razu na wejściu rozbrojona przez Pani super promienny uśmiech Pani Magdaleno. Byłam bardzo mile zaskoczona profesjonalizmem i podejściem lekarzy. W kilka zaledwie godzin zostałam przebadana przez kilku specjalistów, którzy oprócz badań dodatkowo służyli mi radą i wysłuchali problemów zdrowotnych, które mnie trapiły. Program profilaktyczny Vip jest to doskonały pakiet dla każdego, a w szczególności dla wszystkich zabieganych i zapracowanych oraz po prostu dla tych, którzy cenią sobie swoje zdrowie i komfort jednocześnie.
Chciała bym Pani bardzo podziękować za opiekę podczas badań. Za Pani uśmiech, troskę i wszelką pomoc Pani Magdo. Jest Pani skarbem

 Pozdrawiam serdecznie

 -Kinga Milczarek

 

 

Od momentu pozostawienia auta na parkingu, gdzie czekało wyznaczone miejsce, pacjent ma poczucie najwyższej jakości usługi w ramach pakietu VIP. Doskonała organizacja i pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Wizyty są dobrze zaplanowane dla maksymalnego wykorzystania czasu, a opieka Pani Koordynator pozwala w komfortowych warunkach odbyć wizytę w każdym gabinecie. Uznanie dla doboru wysokiej klasy specjalistów, nie tylko dysponujących wiedzą medyczną, ale mających bardzo dobre podejście do pacjenta, co daje poczucie spokoju i komfortu podczas wizyty. 

Usługa na najwyższym poziomie POLECAM

    - Pan Bartosz Kmita

Gratuluje pomysłu i fantastycznego produktu.
Wyszliście Państwo naprzeciw oczekiwania pacjentów
To duży komfort jednego dnia poddać się badania i konsultacja u wybitnych specjalistów.
Dziękuję bardzo za możliwość oceny mojego stanu zdrowia przy maksymalnym zniwelowaniu stresu.
Jestem pod wrażeniem osoby Pani Magdy która w sposób nadzwyczajny zaopiekowała się mną.
Inteligencja urok osobisty i ciepło, które roztacza pani Magda powodują ,że człowiek zapomina o dyskomforcie jakim jest oczekiwanie na wyniki badań w kontekście „ oby było wszystko ok”

- Dziękuję Renata Szewczyk

Jestem bardzo zadowolony z pakietu VIP, z którego skorzystałem. Fajna rzecz ponieważ udajemy się do różnych specjalistów i na różne badania diagnostyczne, na które ciężko się zmobilizować w dzisiejszym życiu zawodowym. Można dowiedzieć się coś więcej o swoim organizmie, a nie odkłada się wizytę u lekarza na później lub starać się nie widzieć problemu. To rozwiązanie, które proponuje CITOMED było świetnym pomysłem. Obsługa i opieka super, godna polecenia.

- Artur Czarnecki

Miałem dziś przyjemność korzystania pakietu VIP w tutejszej lecznicy i muszę przyznać, że uległem pozytywnemu zaskoczeniu. Spotkałem się przede wszystkim z perfekcyjną organizacją wizyt ze strony Pani Koordynator, ale również z rzadką w dzisiejszych czasach (niezależnie od specjalisty) dbałością o pacjenta i życzliwością w poradach.
Sadzę, że utworzenie takiej instytucji jest zdecydowanie krokiem w dobrą stronę dla obu stron.
Z poważaniem dla pracowników lecznic.

- Bartłomiej Golec

Pakiet Vip to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu lub cierpliwości aby korzystać z lekarzy specjalistów.
W ciągu 1 dnia w zakresie tego pakietu miałam wykonane badania diagnostyczne i do tego tomograf, rezonans, mammografię. Skorzystałam z porad kilku lekarzy specjalistów min. Ginekologa, endokrynologa, okulisty i innych.
Wszystko w miłej atmosferze, czas pomiędzy badaniami spędziłam w pięknym pokoju z telewizją.
Polecam ten pakiet zarówno dla Pań jak i Panów.
Oczywiście w asyście super osoby, Pani Magdy jako osobistej koordynatorki całego dnia pobytu, przemiłej i kompetentnej osoby.

- Zdzisława Ostrowska

W dniu 27.02.2018 miałam przyjemność uczestniczyć w programie badań VIP. Profesjonalizm lekarzy, szybkie wyniki badań były dla mnie miłym zaskoczeniem.
Szczególną uwagę pragnę skierować wobec p. Magdy Reiwer – przemiła obsługa, fachowa opieka to wszystko powoduje zadowolenie. Będę wszystkim polecała i bardzo dziękuję.

- Pani Barbara Zawieja

 

Bardzo polecam kompleksowy program ochrony zdrowia VIP, który został stworzony z myślą o tych, którzy chcą w świadomy sposób zadbać o swoje zdrowie i dobre życie. Zdecydowałam się na ten pakiet ze względu na kompleksowość, szybkość i profesjonalną obsługę. Świetnym punktem pakietu jest przydzielenie osobistego Koordynatora, który prowadzi pacjenta od początki do końca, udzielając fachowej opieki oraz zapewniając miłą i sympatyczną atmosferę. Osobiście miałam przyjemność być kierowaną przez Panią Magdalenę Reiwer, która od samej rozmowy telefonicznej wzbudziła sympatię i pomogła wybrać odpowiedni pakiet. Będę polecać wszystkim, bo zdrowie mamy tylko jedno, a częściej robimy przegląd naszych aut w ciągu całego życia niż sprawdzanie stanu naszego zdrowia!!!

- Pani Khashchuluun Jargalsaikhan

 

Serdecznie zachęcam do skorzystania z programu profilaktycznego VIP Gold. Spełnił on moje oczekiwania i w zaledwie kilka godzin poznałam rzeczywisty stan mojego zdrowia. Jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących swój czas.

- Pani Justyna Rusocka

 

W dniu dzisiejszym korzystaliśmy z kompleksowego programu ochrony zdrowia VIP. Zdecydowaliśmy się na ten pakiet ze względu na kompleksowość, szybkość i profesjonalną obsługę. Bardzo dobrze, że jest osobisty koordynator Pani Magdalena Reiwer, która prowadziła nas od początku do końca zapewniając miłą atmosferę. Pełen profesjonalizm, sympatia, poczucie bezpieczeństwa sprawiły, że polecę innym skorzystanie z tego pakietu. Ogromne podziękowania dla Pani Magdy.

- Państwo Romanowscy

 

W dniu dzisiejszym korzystałam z pakietu VIP w tutejszej lecznicy. Wszystko odbyło się sprawnie, szybko, w przemiłej atmosferze. I to za sprawą Pani Magdaleny Reiwer, która otoczyła mnie opieką i pomogła mi pokonać stres związany z badaniami. Pełen profesjonalizm i niezwykła sympatii sprawiły, że polecę innym skorzystanie z tego pakietu.

- Pani Agnieszka Racka-Kucińska

 

Szczerze polecam pakiet VIP , dostosowany do potrzeb ludzi aktywnych zawodowo z ciągłym brakiem czasu. Kompleksowo, kompetentnie i do tego bez kolejek w przyjemnej atmosferze.

- Pani Roma Ziółkowska

 

Nasze oczekiwania się spełniły, w jeden dzień przebadało nas kilku specjalistów, wykonując jednocześnie szereg badań diagnostycznych .Uważamy, że proponowany program jest idealnym rozwiązaniem dla osób zajętych pracą, lub prowadzeniem firm.

Państwo Halina i Zbigniew Kowalscy

 

Są jedyni w regionie. Jestem mile zaskoczony podejściem lekarzy i osób zajmujących się badaniami.

- Pan Wiesław Rutkowski

 

Wszystkie badania przebiegły w miłej atmosferze, bardzo profesjonalnie.

- Pani Iwona Kołodziejczak

 

Przesyłam wielkie podziękowania dla Lecznic Citomed za zrealizowanie moich marzeń i potrzeb polegających na możliwości określenia stanu mojego zdrowia w kilka godzin.

- Pan Tadeusz Wadych

 

Polecam Pakiet VIP oszczędność czasu, kompleksowe badania w jeden dzień. Miła i sprawna obsługa.

- Pan Marcin Aszyk