Biopsji mammotomicznej

Biopsji mammotomicznej - Informacje ogólne

W 2021 roku poszerzyliśmy zakres działań o biopsję mammotomiczną. Aktualnie terminy oczekiwania wynoszą około tygodnia, a zabieg jest w pełni refundowany przez NFZ.

Biopsja mammotomiczna piersi polega na wycięciu zmian, które znajdują się w gruczole piersiowym. Wykonujemy ją w znieczuleniu miejscowym, a po zabiegu od razu można udać się do domu i nie ma konieczności zostawania na noc w szpitalu.

Wskazaniem do zabiegu są bardzo małe, podejrzane zmiany, które nieprzekraczają 1 cm i są niewyczuwalne podczas badania palpacyjnego. 

Wszystkie osoby, które posiadają skierowanie zapraszamy do kontaktu z Centrum Medycznym Nowa Ginekologia pod numerem tel.: 56 658 44 31. Jeśli jeszcze nie masz skierowania, a po kontroli USG piersi lub mammografii otrzymałaś wskazanie do wykonania tego zabiegu, również zgłoś się pod wyżej wskazany numer. 

Biopsji mammotomicznej - Zespół

Biopsji mammotomicznej - zespół

Biopsji mammotomicznej - Zobacz skład naszego zespołu lekarzy i specjalistów.

Zobacz Zespół

Powiązane poradnie

Powiązane pracownie

  • Pracownia RTG i Mammografii

    Dwuwymiarowy obraz zarejestrowany podczas prześwietlania wiązką promieniowania rentgenowskiego organów osoby poddanej rentgenografii, która jest jednym z podstawowych badań diagnostycznych w medycynie.

Powiązane marki

  • Nowa Ginekologia

    Poradnia Położniczo-Ginekologiczna w ramach której realizowane są usługi z zakresu diagnostyki i leczenia chorób kobiecych, prowadzenia ciąży, hormonalnej terapii zastępczej. Na miejscu wykonujemy m.in. NOWOŚĆ USG 3D/4D

Powiązane słowa kluczowe