Menu mobilne

GRYPA 2018

Przed czym się bronimy?


Grypa jest chorobą wirusową, przenoszoną drogą kropelkową. Rocznie prowadzi do wielu komplikacji, a w skrajnych przypadkach do śmierci. Prawdopodobieństwo zarażenia wzrasta podczas przebywania w dużych skupiskach ludzi, takich jak komunikacja miejsca, zakłady pracy, sklepy wielkopowierzchniowe.

Kogo to dotyczy?


Choroba jest szczególnie niebezpieczna dla osób starszych, dzieci oraz kobiet w ciąży. Jednak nawet dla osób nie wpisujących się w te kategorie, grypa może stanowić poważne zagrożenie oraz zdezorganizować codzienny tryb życia.


Jak się bronić?


Zapobiegaj i zaszczep się nową czterowalentną szczepionką przeciwko grypie -VAXIGRIP TERTA.


"Proponujemy nowe rozwiązanie w profilaktyce grypy, które jest najlepiej dostosowane do obecnej sytuacji epidemiologicznej i oferuje najszerszą możliwą ochronę przed grypą – szczepienie innowacyjną czterowalentną szczepionką przeciw grypie. Szczepienie to rekomendowane jest zarówno przez najważniejsze instytucje zdrowia publicznego na świecie WHO, CDC, ECDC, jak i polskie grona Ekspertów." - z materiałaów3 Ogólnopolsikiego Programu Zwalczania Grypy  


Korzyści płynące z wykonania szczepień:


Zapewniasz ochronę sobie i bliskim powstrzymując rozprzestrzenianie się choroby.


Zwiększasz prawdopodobieństwo uniknięcia groźnych dla zdrowia powikłań.


Oszczędzasz pieniądze inwestując w znacznie tańszą profilaktykę.


UWAGA!


Jeżeli jesteś w ciąży, szczepiąc się chronisz siebie i swoje dziecko bezpieczną i rekomendowaną szczepionką. - Terapie antybiotykowe mogą prowadzić do uszkodzeń płodu lub poronień.

 

Już teraz, szczepionka Vaxigrip Tetra dostępna jest we wszystkich naszych placówkach!
cena 45 zł. 

 

 

Rekomendacje:


REKOMENDACJE EKSPERTÓW Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy

MIĘDZYNARODOWE REKOMENDACJE