Ginekologia - Informacje ogólne

 

Przychodnia Centrum Medyczne Nowa Ginekologia w swojej ofercie ma pełną, profilową diagnostykę niepłodności, prowadzenie ciąży, diagnostykę kolposkopową oraz zabiegi ginekologiczne w systemie jednego dnia. Nasi specjaliści mają do dyspozycji nowoczesny aparat USG 3D/4DVOLUSON E8 BT 13, który umożliwia obrazowanie ciąży w najnowszej technologii „HD live imaging”.

Jako prywatna poradnia ginekologiczna w Toruniu wykonujemy świadczenia komercyjne, lecz również refundowane przez NFZ (zakres procedur refundowanych dostępny na stronie). Korzystając z opieki ginekologa prywatnie pacjentki mają gwarancję krótkiego czasu oczekiwania na wizytę, braku kolejek i dostępu do szerokiej gamy badań diagnostycznych w jednym miejscu.

Nieustannie się rozwijamy. Nasze Pacjentki mogą skorzystać z:

Ginekologia - Zespół

dr n. med. Szymon Bednarek

dr n. med. Szymon Bednarek

Koordynator Centrum Medycznego Nowa Ginekologia

specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista perinatologii

Zobacz Zespół

Powiązane pracownie

 • Pracownia RTG i Mammografii

  Dwuwymiarowy obraz zarejestrowany podczas prześwietlania wiązką promieniowania rentgenowskiego organów osoby poddanej rentgenografii, która jest jednym z podstawowych badań diagnostycznych w medycynie.

 • Laboratorium medyczne

  Badania krwi, badania genetyczne, badania immunologiczne, badania hormonalne, badania w czasie ciąży

Powiązane marki

 • Nowa Ginekologia

  Poradnia Położniczo-Ginekologiczna w ramach której realizowane są usługi z zakresu diagnostyki i leczenia chorób kobiecych, prowadzenia ciąży, hormonalnej terapii zastępczej. Na miejscu wykonujemy m.in. NOWOŚĆ USG 3D/4D

 • Szpital Cito Care

  Szpital Lecznic Citomed to dwie nowocześnie wyposażone sale operacyjne gwarantujące zabiegi na najwyższym światowym poziomie

Powiązane słowa kluczowe

Uwaga, 17.06 Centrum Medyczne Nowa Ginekologia jest nieczynne.