Menu mobilne

Certyfikaty i Wyróżnienia

Akredytacja dla Poradni Leczenia Nadwagi i Otyłości

 

 

 

 

Certyfikat Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia

"Podmioty lecznice chcące uzyskać laur „Wysokiej Jakości w Ochronie Zdrowia” muszą stale podnosić jakość świadczonych usług oraz podążać za nowymi trendami – dla przykładu w dziedzinie usprawniania komunikacji na linii pacjent (klient) – lecznica. Działania Citomed są dowodem na efektywną implementację nowoczesnych technologii w pracy z interesariuszami. Dowodzi tego m.in. wprowadzenie rejestracji on-line, która umożliwia elektroniczny wybór godziny wizyty lekarskiej lub badania diagnostycznego oraz opłacenie wizyty w ramach świadczeń komercyjnych. Komisja jest zgodna w ocenie, że strona internetowa Lecznic Citomed może być wzorem dla innych placówek medycznych w kraju. Jej nowoczesna szata graficzna przyciąga uwagę przejrzystością i czytelnością, a nawigowanie po poszczególnych zakładkach jest intuicyjne."

fragment recenzji

Pobierz Certyfikat Wysoka Jakość (2019) w formacie *.pdf

Pobierz Certyfikat Nadzwyczajny "Laur Nowoczesności" (2019) w formacie *.pdf

 

Pobierz recenzję (2019) w formacie *.pdf

Certyfikat rejestracji System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015

"Opracowanie i wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001: 2015, jest wyrazem troski o naszych pacjentów, pracowników, współpracowników oraz dostawców.

Zobowiązujemy się do ciągłego monitorowania procesów i spełniania mających zastosowanie wymagań normy, działania zgodnego z przyjętymi normami i przepisami prawa, jak również do ciągłego doskonalenia skuteczności Systemu Zarządzania Jakością."

Zarząd Lecznic Citomed

Pobierz certyfikat w języku polskim w formacie *.pdf

Pobierz certyfikat w języku angielskim w formacie *.pdf

 

Certyfikat systemu zarządzania jakością dla sektora ochrony zdrowia PN-EN 15224:2017

W zakresie świadczenia usług:

  1. Medycznych, szpitalnych, w zakresie: anestezjologii i intensywnej terapii, chirurgii ogólnej, chorób wewnętrznych, okulistyki, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, otolaryngologii, urologii, chirurgii plastycznej, gastroenterologii, chirurgii onkologicznej, audiologii i foniatrii, chirurgii szczękowo-twarzowej, położnictwa i ginekologii, neurochirurgii, urologii.
  2. Pozostałych, w zakresie: nadzoru epidemiologicznego, obrotu wewnątrzzakładowego leków i wyrobów medycznych, działu technicznego, sterylizacji, pralni i sprzątania.

 

 

Certyfikat Bezpieczny Gabinet

Ideą akcji Bezpieczny Gabinet jest zwiększenie bezpieczeństwa i poczucia komfortu Pacjentek. Podmioty wyróżnione Certyfikatem dbają o ich dobro poprzez działania mające na celu zmniejszenie uczucie wstydu, zredukowanie odczuwanego bólu oraz niwelowanie ryzyka zakażeń. Przyjmując niniejszy dokument, podmiot medyczny potwierdza, że w codziennej praktyce używa produktów takich jak odzież jednorazowa czy narzędzia jednorazowe.

Pobierz certyfikat w języku polskim w formacie *.pdf

 

Certyfikowany Ośrodek Medycyny Podróży

 

 Firma wiarygodna finansowo

 

Diamenty miesięcznika Forbes

 Gepard Biznesu 2016