Menu mobilne

Rytuały M'onduniq na twarz

 

INTENSYWNY RYTUAŁ PRZECIWZMARSZCZKOWY I UJĘDRNIAJACY „SIŁA JADU WĘŻA”

Przeciwzmarszczkowy rytuał dla skór dojrzałych. Zapewnia skórze możliwość ochrony i autoregeneracji, pomaga w detoksykacji, przedłuża żywotność komórek oraz daje natychmiastowy efekt liftingu, wygładzenia i napięcia.

CZAS ZABIEGU: 60 min/ 190 zł

 

GŁĘBOKO REGENERUJĄCY I ODŻYWCZY RYTUAŁ „SEKRET ŚLIMAKA”

Intensywnie odbudowujący zabieg oparty na naturalnym, ekologicznym śluzie ślimaka. Wyselekcjonowane składniki aktywne stymulują komórki skóry do odnowy i zwiększają ich wytrzymałości.

CZAS ZABIEGU: 60 min/ 180 zł

 

ULTRANAWILŻAJĄCY I REWITALZUJĄCY ZABIEG Z KWASEM HIALURONOWYM I KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI „Hifusion Aquadermie”

Intensywny zabieg nawilżający wykorzystujący bogactwo dwóch rodzajów kwasu hialuronowego, które działają na różnych poziomach skóry. Zalecany dla skór odwodnionych, wymagających intensywnego nawilżenia, z widocznymi przesuszeniami i brakiem elastyczności.

CZAS ZABIEGU: 60 min/ 160zł

 

ODMŁADZAJĄCY RYTUAŁ ROZŚWIETLAJĄCY „Dragons Blood”

Niezwykle skuteczny zabieg dla skór szarych, pozbawionych blasku, z przebarwieniami, wymagającymi rozświetlenia i rozjaśnienia. Poprawia koloryt i nadaje cerze zdrowy i promienny wygląd.

CZAS ZABIEGU: 60 min/ 180 zł

 

KOJĄCA TERAPIA DLA SKÓRY NACZYNIOWYCH, DELIKATNYCH I NADREAKTYWNYCH „LASERIQ”

Delikatny zabieg stworzony z myślą o skórach podrażnionych, naczyniowych i nadreaktywnych. Oparty o innowacyjny botaniczny składnik wykorzystujący dobroczynne działanie światła czerwonego, które przyspiesza procesy naprawcze skóry poprawiając jej elastyczność i koloryt.

CZAS ZABIEGU: 60 min/ 140 zł

 

Derme - Zespół

Derme

Derme - zespół

Derme - Zobacz skład naszego zespołu lekarzy, specjalistów i pielęgniarek

Zobacz Zespół

Powiązane marki