Menu mobilne

Rytuał M'onduniq na ciało

Rytuał „Luxury Gold & Honey SPA”

Luksusowy i intensywnie regenerujący zabieg, bazujący na aromacie miodu, mleka ora rozświetlających złotych drobinach. Dzięki zawartości naturalnych i wyselekcjonowanych składników aktywnych działa wygładzająco i odżywczo na skórę.

CZAS ZABIEGU: 60 MIN/ 160 ZŁ

Rytuał „VELVET BLUEBERRY SPA” Aksamitna Jagoda

Niezwykle sensualny i relaksujący rytuał do ciała z obłędnym aromatem słodkich jagód. Działa odżywiająco, ujędrniająco i wygładzająco na skórę. Idealny dla osób, które chcą głębokiego relaksu oraz zabiegu ujędrniającego i wygładzającego skórę.

CZAS ZABIEGU: 60 MIN/ 160 ZŁ

Rytuał ‘Sweet Strawberry Love’ SPA SŁODKIE TRUSKAWKOWE LOVE

Obłędnie aromatyczny, intensywnie regenerujący i nawilżający zabieg do ciała. Słodki i uwodzicielski zapach naturalnych truskawek pobudza zmysły i działa niezwykle relaksująco. Doskonała propozycja zabiegu dla skór odwodnionych, potrzebujących natychmiastowego nawilżenia i odbudowy.

CZAS ZABIEGU: 60 MIN/ 160ZŁ

 

Termogeniczny zabieg kształtujący i modelujący sylwetkę „THERMOGENIQ”

Niezwykle intensywny i efektywny zabieg modelujący sylwetkę. Pobudza procesy spalania tkanki tłuszczowej, dzięki zastosowaniu opatentowanego kompleksu VEXEL, który uaktywnia się w samorozgrzewającej masce o unikalnej żelowej konsystencji. Niezwykle aktywny Slim- Excess poprawia jędrność, zwiększa naprężenie zwiotczałych powierzchni skóry, rewitalizuje, nawilża, i wygładza. Przyspiesza eliminowanie nadmiaru wody, lipidów i toksyn.

CZAS ZABIEGU: 90 MIN/ 180 ZŁ

Derme - Zespół

Derme

Derme - zespół

Derme - Zobacz skład naszego zespołu lekarzy, specjalistów i pielęgniarek

Zobacz Zespół

Powiązane marki