MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny to jedyny sposób by wyglądać pięknie o każdej porze dnia i nocy, ale również metoda na skrócenie czasu przeznaczanego na poranny makijaż. Dla pacjentek, które dotknęła choroba, makijaż permanentny jest genialnym rozwiazaniem na zniwelowanie efektów trwającej lub przebytej choroby (metamorfoza brwi, pigmentacja medyczna brodawek). Współpracuje z nami jedna z najlepszych specjalistek w kraju, posiadająca 7-mio letnie doświadczenie  –  Urszula Józefko, mistrzyni Polski w makijażu permanentnym 2014.


Metamorfoza brwi

Urszula Józefko, jako jedna z nielicznych osób w kraju, posługujących się wszystkimi znanymi technikami w wykonywaniu makijażu permanentnego brwi. Dzięki temu Panie uzyskuja doskonałą linię brwi, z pięknym łukiem brwiowym podkreślajacym urodę oczu.

  • Metoda włoskowa
  • Metoda cienia
  • Ombre
  • Powder effect
  • Technika łączona (włoski +cień)
  • Metoda manualna microblading

Pigmentacja ust

Idealny kszałt i kontur ust to kwintesencja urody kobiety. Często po przebytych opryszczkach, lub po prostu z wiekiem, rozmywa się i zmienia kształat ust. Makijaż wykonany przez Pania Urszulę wydowbywa ich urodę.

  • Wypełnienie jednym kolorem
  • Technika ombre z rozświetleniem lip light (subtelny efekt rozświetlonych ust)
  • Żywe kolory ombre
  • Naturalny odcień ust
Kreski na powiekach

Istnieje wiele sposobów wykonania kresek na powiekach, od subtelnego podkreślenia, do odważnych kresek połączonych z kolorowym wypełnieniem. Dzięki szerokiej wiedzy oraz doświadczeniu, Pani Urszula potrafi wydobyć wyraziste i głebokie spojrzenie oraz zagęścić optycznie linię rzęs. Dodatkowo dzięki technice naciągania skóry niwelowane są nieprzyjemne odczucia, dzięki czemu klientka odbywa zabieg w komfortowych warunkach z zachowaniem bezpieczeństwa dla oka.

Pigmentacja medyczna

W naszej placówce prowadzimy zabiegi z zakresu pigmentacji medycznej, która jest metodą na poprawę komfortu życia pacjenta w przypadku wystąpienia efektów ubocznych leczenia (np. wycięcie sutka podczas mastektomii lub samoistne zanikanie pigmentu brodawki sutkowej).

Tatuaż biologiczny

Metoda tymczasowego, bezpiecznego zdobienia ciała. Wzory wykonywane są za pomocą specjalnych igieł i barwników często będące jednokolorowymi ozdobami. Dzięki zastosowaniu barwników biologicznych po upływie około 5 lat wzór blednie i zostaje usunięty z organizmu. To oferta dla osób, które z różnych przyczyn nie chcą posiadać wzoru na skórze na stałe.

Derme - Zespół

Derme

Derme - zespół

Derme - Zobacz skład naszego zespołu lekarzy, specjalistów i pielęgniarek

Zobacz Zespół

Powiązane marki