Zmiany Organizacyjne Przychodni

Zmiany Organizacyjne Przychodni -Skłodowska 

W związku z zagrożeniem epidemicznym wprowadziliśmy kilka ważnych zmian organizacyjnych. Nie ma możliwości przemieszczania się wewnątrz przychodni między poszczególnymi budynkami. Z tego powodu, wydzielone zostały dedykowane wejścia do przychodni, w zależności od powodu wizyty oraz zostały wprowadzone istotne zmiany odnośnie obsługi pacjnetów:

1. DOROŚLI ORAZ DZIECI Z OBJAWAMI INFEKCJI - NIE PRZYCHODZĄ DO PRZYCHODNI bez uprzedniego kontaktu telefonicznego z lekarzem! Każdorazowo, pacjnet z infekcją jest umawiany na konkretną godzinę oraz wchodzi wydzielonym wejściem do GABINETU INFEKCYJNEGO. Dla osób dorosłych gabinet ten znajduje się na tyłach bydynku A. Dla dzieci gabinet infekcyjny znajduje sie w poradni dzieci chorych.

2. RECEPTY - zapotrzebowanie na recepty na leki przewlekle stosowane można zgłosić wyłącznie drogą elektroniczną lub telefonicznie 56 658 44 22. Odbiór recepty możliwy jest wyłącznie poprzez IKP (Internetowe Konto Pacjenta) lub telefoniczne odebranie kodu recepty (pracownicy recepcji przekazują kody recept dzwoniąc do pacjnetów, maksymalny czas oczekiwania 5 dni roboczych).

4. PORADNIE SPECJALISTYCZNE - wejście C (na lewo od wejścia głównego, nowy budynek), 

5. PORADNIA NOWA GINEKOLOGIA – specjalnie wydzielone wejście na tyłach budynku C, 

6. PORADNIE: Medycyny Pracy, Medycyny Nuklearnej, Orvit Clinic, Zakładu Diagnostyki Obrazowej – wejście D (tylna ściana przychodni),

WAŻNE! Aby zminimalizować liczbę osób przebywających przy dotychczasowych rejestracjach w części A, wydzielona została nowa rejestracja na I piętrze budynku C. Będzie ona obługiwała pacjentów chcących skorzystać z wizyt prywatnych, jak również refundowanych. 

Pod nową rejestrację będą podlegać poradnie: dietetyczna, endokrynologiczna, laryngologiczna,  neurologiczna, okulistyczna, psychiatryczna, psychologiczna, pulmonologiczna wraz z pracowniami. 

Nowa rejestracja będzie funkcjonować od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-14:00. W pozostałe godziny prosimy kierować się do rejestracji w części A. 

BĄDŹMY OSTROŻNI, WYROZUMIALI ORAZ CIERPLIWI. Wszystkie działania mają na celu ograniczenie zbędnych w okresie pandemii kontaktów i spotkań, które sprzyjają szerzeniu Koronawirusa Sars CoV-2.