Menu mobilne

Zmiany Organizacyjne Przychodni

Zmiany Organizacyjne Przychodni -Skłodowska 

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wprowadziliśmy kilka ważnych zmian organizacyjnych. Nie ma możliwości przemieszczania się wewnątrz przychodni między poszczególnymi budynkami. Z tego powodu, wydzielone zostały dedykowane wejścia do przychodni, w zależności od powodu wizyty oraz zostały wprowadzone istotne zmiany odnośnie obsługi pacjnetów:

1. DOROŚLI ORAZ DZIECI Z OBJAWAMI INFEKCJI - NIE PRZYCHODZĄ DO PRZYCHODNI bez uprzedniego kontaktu telefonicznego z lekarzem! Większość pacjentów z objawami infekcji będzie musiała zgłosić się do Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego przy ul. Z. Krasińskiego 4/4a w Toruniu.

2. RECEPTY - zapotrzebowanie na recepty na leki przewlekle stosowane można zgłosić wyłącznie drogą elektroniczną lub telefonicznie 56 658 44 22. Odbiór recepty możliwy jest wyłącznie poprzez IKP (Internetowe Konto Pacjenta) lub telefoniczne odebranie kodu recepty (pracownicy recepcji przekazują kody recept dzwoniąc do pacjnetów, maksymalny czas oczekiwania 5 dni roboczych).

3. LABORATORIUM – wejście B (na lewo od wejścia głównego, przy małym parkingu). Na badania laboratoryjne MUSISZ UMÓWIĆ SIĘ TELEFONICZNIEJeśli podczas wizyty u lekarza Lecznic Citomed otrzymałeś zlecenia na badania laboratoryjne, umów się pod numerem: 56 658 44 22. Inne zlecenia na badania laboratoryjne: 506 296 462.

4. PORADNIE SPECJALISTYCZNE - wejście C (na lewo od wejścia głównego, nowy budynek), 

5. PORADNIA NOWA GINEKOLOGIA – specjalnie wydzielone wejście na tyłach budynku C, 

6. PORADNIE: Medycyny Pracy, Medycyny Nuklearnej, Orvit Clinic, Zakładu Diagnostyki Obrazowej – wejście D (tylna ściana przychodni),

Przypominamy, w pierwszej kolejności wszyscy pacjenci umawiani są na TELEPORADY. Dopiero w sytuacjach wyjątkowych lekarz zadecyduje o wizycie w przychodni.

BĄDŹMY OSTROŻNI, WYROZUMIALI ORAZ CIERPLIWI. Wszystkie działania mają na celu ograniczenie zbędnych w okresie pandemii kontaktów i spotkań, które sprzyjają szerzeniu Koronawirusa Sars CoV-2.