Szanowni Pacjenci, jako, że od lat darzycie nas swoim zaufaniem chcielibyśmy krótko skomentować artykuł jaki ukazał się w Nowościach 2 listopada 2017.

Od 25 lat, troszcząc się o dobro pacjentów, dokładamy starań aby świadczenia medyczne w naszych placówkach były jak najwyższej jakości. Codziennie udzielamy setek konsultacji i świadczeń medycznych. Nasz personel pomaga a niekiedy niekiedy ratuje tysiące pacjentów miesięcznie. Jest nam bardzo przykro, kiedy naszego pacjenta spotyka niekorzystne powikłanie (tak jak to miało miejsce przed 10 laty). Jest to jednak sytuacja, która wymaga dodatkowych wyjaśnień i muszą być one rozstrzygnięte w sposób obiektywny przez sąd.

Niech poniższa opinia jednego z czytelników "Nowości" będzie podsumowaniem:

"Nie myli się tylko ten co nic nie robi.
A czy lekarze nie są ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej przy wykonywaniu zawodu? Przecież każdy popełnia błędy. Pani też. To co się dziwić? Jak ktoś działa w dobrej wierze zgodnie ze swoją wiedzą to o co chodzi? Strażak też ratuje a jak tnie samochód i coś się stanie to jego wina bo miał walić łomem aby wybuchła benzyna? Nie dajmy się zwariować bo inaczej nikt nie będzie nic robił bo zawsze ktoś ma o coś pretensje. I to tyle."

Czytaj więcej na stronie Nowości