Rejestracja on-line na konsultacje do specjalisty — dlaczego warto?

Są takie sytuacje w życiu, kiedy musimy szybko pójść do lekarza. Zanim jednak trafimy do specjalisty, trzeba się zarejestrować, a nie zawsze jest to proste. Zwłaszcza w okresach wzmożonych infekcji korytarze przychodni są przepełnione, dlatego dodzwonienie się w takim czasie do placówki zdrowia graniczy z cudem. Warto wiedzieć, że istnieje jeszcze inny sposób umawiania się na wizytę lekarską. To rejestracja on-line, tu potrzebny jest jedynie dostęp do Internetu!

 
Co to jest e-rejestracja?


Rejestracja on-line to rejestracja internetowa, która działa 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Dzięki niej umówisz wizytę u lekarza, bez ruszania się z domu. To wielka wygoda, oszczędność czasu i załatwienie sprawy bez niepotrzebnego stresu. Po co tłoczyć się w przychodni, jeśli jest szybka rejestracja on-line? Dzięki temu rozwiązaniu placówka zdrowia funkcjonuje sprawniej, a jej pracownicy mogą poświęcić więcej czasu i uwagi pacjentom.
Umawianie się do lekarza w tradycyjny sposób wymaga czasu, a zdarzyć się może, że w wyniku pomyłki zostaniemy wpisani nie do tego zeszytu, co trzeba i problem gotowy! Rejestracja on-line daje ci pełną kontrolę, spokojnie i bez pośpiechu wybierzesz sobie dogodny termin wizyty. Warto wiedzieć, że obecnie własne systemy e-rejestracji ma coraz więcej szpitali, poradni i laboratoriów. Taka elektroniczna rezerwacja staje się już standardem w naszych placówkach zdrowia, zarówno prywatnych, jak i publicznych.


Skorzystaj z możliwości, jakie daje nowoczesna technika. Przychodnia rejestracja on line jest teraz „na wyciągnięcie ręki”! Tą samą metodą zapiszesz się także na badania diagnostyczne i na konsultację przedoperacyjną (szpital rejestracja on-line).

Jak to wygląda w praktyce?


Umawianie się za pośrednictwem Internetu uwalnia nas od wielu problemów. Możemy zalogować się do systemu także w dni wolne od pracy. Jeśli np. w sobotę wieczorem stwierdzimy, że jednak koniecznie musimy udać się w następnym tygodniu do urologa (najlepiej w poniedziałek rano), to wystarczy włączyć komputer, wybrać lekarza, termin i potwierdzić wizytę. W ten sposób natychmiast, bez męczącego dzwonienia do rejestracji, oczekiwania na połączenie i innych kłopotów, uzyskamy dostęp do konkretnego specjalisty.


Sprawdź gdzie zarejestrować się on-line!


Jeśli chcesz iść do lekarza w Toruniu, zarejestruj się na www.citomed.pl . Placówka główna mieści się przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 73. Zanim zapiszesz się, zapoznaj się z regulaminem świadczenia usług, a następnie załóż swoje konto w systemie. Nie jest to trudne, osoby starsze mogą poprosić o ewentualną pomoc wnuki. Następnie, w kolejnych etapach, wybieramy usługę, miejsce, lekarza oraz termin wizyty. Potem system przenosi nas do portalu płatniczego. By rezerwacja była skuteczna, należy dokonać płatności w ciągu 30 minut. Gotowe, wizyta zarezerwowana!
Szybka rejestracja on-line do lekarza to znakomite rozwiązanie! Zobacz, jak łatwo możesz zapisać się do specjalisty i ciesz się wolnym czasem!