Program dla zdrowia VIP i Citomed Premium

Program VIP dla zdrowia jest stworzony dla wszystkich ceniących czas, zdrowie i komfort. Popularny szczególnie wśród, których praca wiąże się z dużym stresem, wysokim zakresem odpowiedzialności oraz nadmiarem obowiązków zawodowych. Nie musisz martwić się kolejką pod gabinetem czy czasem oczekiwania na badania. Podczas całego dnia opiekuje się Tobą dedykowany Koordynator.

 

To program kompleksowej oceny stanu zdrowia w jednym miejscu, w przeciągu 8 godzin.

Pakiet zapewnia dostęp do specjalistów z wielu dziedzin medycyny oraz komfortowego zaplecza saloniku VIP, w którym Pacjent może odpocząć w trakcie przerwy między badaniami.

W skład programu wchodzą 3 konsultacje specjalistyczne oraz jedna do wyboru przez Pacjenta, badania wstępne, badania obrazowe, badania laboratoryjne oraz badanie naczyń mózgowych (rezonans magnetyczny). Bardzo istotnym elementem pakietu jest podsumowanie wyników przez lekarza na wizycie końcowej (piąta konsultacja specjalistyczna).

Sprawdź szczegóły

Zobacz ulotkę

 

Cena: 3200 zł
Rejestracja pod numerem tel: 695 663 606

Z racji na konieczność zarezerwowania terminów do szeregu specjalistów czy badań diagnostycznych objętych Programem VIP, po ustaleniu terminu, koordynator będzie każdorazowo prosił o wpłatę zadatku w wysokości 500 zł na konto Lecznic Citomed:  04 1090 1506 0000 0001 0214 2076

To oferta opracowana z myślą o wstępnej diagnozie organizmu w zaledwie kilka godzin, dla każdego kto ceni swój czas.

W zakres pakietu wpisują się 2 konsultacje specjalistyczne, badania wstępne, badania obrazowe oraz szereg badań laboratoryjnych.

Na czas realizacji pakietu Pacjent ma dostęp do saloniku VIP, gdzie można odpocząć między badaniami lub bezpiecznie pozostawić swoje rzeczy.
Bardzo ważnym elementem pakietu jest podsumowanie wyników przez lekarza na końcowej konsultacji specjalistycznej.

 

Sprawdź szczegóły

Zobacz ulotkę

 

Cena: 1600 zł
Rejestracja pod numerem tel: 695 663 606

Z racji na konieczność zarezerwowania terminów do szeregu specjalistów czy badań diagnostycznych objętych Programem VIP, po ustaleniu terminu, koordynator będzie każdorazowo prosił o wpłatę zadatku w wysokości 500 zł na konto Lecznic Citomed:  04 1090 1506 0000 0001 0214 2076

 

Jest to pakiet dla dzieci od 6 roku życia do 17 roku życia, w którego skład wchodzą badania laboratoryjne, badania ultrasonograficzne oraz 5 konsultacji specjalistycznych:

 • konsultację alergologa + testy skórne
 • konsultacja okulisty
 • konsultacja ortopedy
 • konsultacja pediatryczna z podsumowaniem
 • oraz konsultacja kardiologa z echo serca

Wyżej wymienione badania pozwalają na kompleksową ocenę stanu zdrowia dziecka, wyeliminowanie obaw o najczęstsze schorzenia tego wieku oraz uzyskanie pełnego obrazu kondycji dziecka. Ponadto pozwala zaoszczędzić czas i stres związany z organizacją wizyt w placówce medycznej, ponieważ organizację całości i opiekę nad małym Pacjentem i jego Rodzicem zapewnia indywidualny opiekun medyczny. 

Na koniec programu, aby podtrzymać dobrą atmosferę wizyty, dziecko otrzymuje prezent, jakim jest zestaw klocków LEGO.

Zobacz ulotkę

Cena: 1600 zł
Rejestracja pod numerem tel: 695 663 606

 

 

Citomed plus

 

 

Klub Citomed Premium - dla ludzi ceniących swoje zdrowie, czas i komfort.
Skontaktuj się z nami, dowiedz się więcej i dołącz do klubu :
723186168
723186452
premium@citomed.pl

 

O pakiecie VIP w prasie

 

Opinie klientów pakietu VIP Gold

 • Toruń, 6.09.2022 r. - p. Gizela Rychtarska

  Bardzo serdecznie Dziękuję przede wszystkim przesympatycznej p. Magdalenie z profesjonalną obsługę… jest Pani niesamowita i na właściwym miejscu! Dziękuję również całemu zespołowi lekarskiemu za bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta.Jestem pod wielkim pozytywnym wrażeniem! Życzę ażeby Pakiet Vip istniał przez cały czas! Ja na pewno będę starała się korzystać z tych usług. Jestem bardzo zadowolona i pełna uznania. Dziękuję również za pyszne śniadanko, kawusie, słodycze i miłą atmosferę.

  Z poważaniem Gizela Rychtarska
 • Toruń, 13.05.2022 r. - p. Mirela Krause

  O programie VIP silver i gold dowiedziałam się od znajomych, którzy skorzystali już z tej profesjonalnej oceny stanu zdrowia. Dodam, że przyjechałam do Citomedu z Grudziądza. Cały pobyt w klinice, szybkości i komfort w wykonywaniu badań, przemiła obsługa oraz opieka przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Zostałam kompleksowo przebadana w jeden dzień, a oprócz tego miałam możliwość odpoczynku w prywatnym (przeznaczonym tylko dla mnie) pokoju. Nie sposób nie wspomnieć o Pani Magdzie, która stworzyła serdeczną i przyjacielską atmosferę, dzięki czemu zapomniałam o stresie. Będę polecała rodzinie i znajomym!

  Bardzo dziękuję Mirela Krause
 • Toruń, 14.04.2022r. - p. Maja Setcka

  Wizyta w Lecznicy przebiegła szybko, sprawnie i przyjemnie, a obsługa dba o to by pacjent czuł, że rzeczywiście jest w dobrych rękach.
  Pakiet VIP spełnił moje oczekiwania, a dzięki tej wizycie mogę stwierdzić, że w przyszłości będę korzystać z usług Lecznic Citomed.
  Szczególnie dziękuję p. Magdalenie, która zadbała o mój komfort psychiczny.

  Pozdrawiam Maja Setcka
 • Toruń, 31.03.2022r. - p. Krystian Kujaczyk

  Szanowni Państwo warto zadbać o własne zdrowie i życie, a jak jeszcze można to zrobić w tych komfortowych warunkach, które oferuje Pakiet VIP w Lecznicach Citomed , to decyzja jest prosta!
  Przekrojowa analiza działania organizmu pozwala zapobiegać groźnym chorobom, o których sam się dowiedziałam w trakcie badań.
  Osobne podziękowania za profesjonalną asystę dla Pani Magdy.

  Polecam serdecznie Krystian Kubajczyk
 • Toruń, 4.03.2022r. - p. Ilona Mirowska

  W dniu dzisiejszym odbyłam badania w ramach pakietu VIP, jestem bardzo zadowolona.
  Wszystko poszło szybko, sprawnie i w przemiłej atmosferze.
  Spotkałam się z perfekcyjną organizacją wizyt Pani Magdy mojej koordynatorki, z dbałością o pacjenta i życzliwością. Lekarze prowadzący bardzo mili, konkretni i profesjonalni.
  Pakiet VIP spełnił moje oczekiwania i jest dobrym rozwiązaniem dla osób ceniących czas.

  Serdecznie polecam Ilona Mirowska
 • Toruń, 22.11.2021r. - p. Karolina Pańczyszyn 

  Z całego serca jako rodzic dziękuję Pani Magdzie (jest Pani wyjątkowa) za wspaniałą opiekę nad moim synem, ale również nade mną. Ogromnie ciesze się, że powstał pakiet VIP KIDS, w ciągu jednego dnia mogliśmy odbyć szereg niezwykle istotnych wizyt, aby sprawdzić stan zdrowia Jasia, u niesamowitych specjalistów. Dogłębnie omówić stan jego zdrowia, co nie jest dostępne zwykle ,,od ręki'', a pakiet VIP Kids umożliwił nam to.
  Byliśmy cudownie zaopiekowani, każde nasze pytanie otrzymało odpowiedź. W jeden dzień uzyskałam spokój i pogłębiłam wiedzę na temat stanu zdrowia mojego syna - a profilaktyka jest niezwykle ważna!
  Raz jeszcze z matczynego serca dziękuję!
  I do zobaczenia niebawem na wizycie z drugim synkiem!

  Karolina Pańczyszyn
 • Toruń, 18.11.2021r. - p. Anna Deperas-Lipińska 

  Perfekcyjna opieka podczas kilku godzin wizyty w Lecznicy Citomed. Dzień zorganizowany idealnie. Badania wykonywane sprawnie, bez kolejki, a dzięki osobistej pomocy p. Magdy poruszanie się po obiekcie nie sprawiało żadnego problemu. Kompleksowe badania i holistyczne podejście. Bardzo dziękuję. Czułam się zaopiekowana i zadbana. Szczerze polecam każdemu taki swój prywatny ,,przegląd''.

  Anna Deperas-Lipińska
 • Toruń, 9.09.2021r. - p. Ewa Piasecka 

  Polecam pakiet VIP Gold. Oszczędność czasu. Wszystkie badania w jednym miejscu. Fantastyczna obsługa koordynatora. Specjaliści lekarze bardzo profesjonalni. W kilka godzin można przebadać się ,,od stóp do głów’’

  Dziękuję za obsługę
  Ewa Piasecka
 • Toruń, 5 - 6.05.2021r. - p. Naralia i Jarosław Stankiewicz

  Po skorzystaniu z pakietów VIP wraz z mężem, możemy powiedzieć tylko jedno: polecamy, polecamy i na pewno tu wrócimy! Wszystko odbyło się sprawnie i w przemiłej atmosferze. Bardzo profesjonalny personel i przemiła obsługa oraz doskonała organizacja w przeciągu paru godzin wykonane zostały szeregi badań oraz wizyty, konsultacje z lekarzami. Jednego dnia możemy wykonać badania, aby dowiedzieć się wszystkiego o swoim stanie zdrowia i to w jednym miejscu. Od samego przyjazdu aż do końca badań nie musimy się o nic martwić. Poruszanie się po obiekcie między badaniami dzięki przemiłej p. Magdzie jest czymś przyjemnym. Pomiędzy badaniami możemy odpoczywać, relaksować się w prywatnym pokoju z dostępem do wszystkiego czego akurat dany pacjent potrzebuje (wyżywienie na cały dzień, kawa, herbata, woda, telewizor i inne). Podsumowując: same badania jak i czas pomiędzy nimi przebiegają w bardzo komfortowych warunkach.

  Z podziękowaniem dla całego personelu
  Stankiewicz Natalia i Jarosław
 • Toruń, 23.03.2021r. - p. Aleksandra Kugiel

  Chciałabym bardzo serdecznie podziękować całemu personelowi Citomedu za profesjonalizm, opiekę, miła atmosferę, dzięki której szereg badań okazały się nie tak straszne, jak myślałam. Wszyscy lekarze, panie pielęgniarki oraz Pani Koordynator – Magda pomogli mi przejść tę trudną dla mnie drogę i to bez stresu. Będę ze szczerego serca polecać pakiet VIP.

  Z wyrazami szacunku i uznania
  Aleksandra Kugiel
 • Tuchola, 3.02.2021r. - p. Aleksander Kutowski wra z żoną

  Choć nie jestem poetą, ani wieszczem, To czasem się uda napisać coś wierszem. W toruńskiej Lecznicy Citomed wizytę odbyłem, swoje zdrowie po badaniach poprawiłem. Całemu personelowi z serca dziękuję. Owocnej pracy i zdrowia dla wszystkich winszuję! Przemiłej Pani Magdalenie wytrwałości i cierpliwości, Niech na wszystkich twarzach zawsze uśmiech gości! A w szczególności Panie Annie Kopczyńskiej za danie mi szansy na drugie życie! Panu Bartkowi również za szybką reakcję, a Pani Magdalenie za super akcję!

  Wdzięczny pacjent
  Aleksander Kutowski oraz żona Agnieszka
  Z ‘’Tuchola’’
 • Toruń, 26.01.2021r. - p. Marta Czanowska

  Z całego serca polecam skorzystanie z całodniowych, kompleksowych badań diagnostycznych w ramach usług świadczonych przez CITOMED. Spotkałam się tu z profesjonalizmem, przemiłym podejściem do pacjentów oraz przyjaznym otoczeniem. Przychodząc na badania i tym samym dbając o swoje zdrowie uważam, że była to najlepsza decyzja zdrowotna jaką podjęłam w ostatnim czasie.

  Z podziękowaniem
  Marta Czanowska
 • Toruń, 1.10.2020r. - p. Joanna Zakrzewska

  Serdecznie dziękuję Pani Magdalenie za bardzo miłe i serdeczne podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm. Wizyty, badania diagnostyczne bardzo dobrze skorygowane. Specjaliści o najwyżej wiedzy medycznej, sympatyczni i bardzo przychylni pacjentowi. Gorąco polecam.

  Z wyrazami szacunku
  wdzięczna pacjentka
  Joanna Zakrzewska
 • Toruń, 10.09.2020r. - p. Katarzyna Kołpacka

  Chce bardzo podziękować za możliwość jaką daje CITOMED, zrobienia kompleksowych badań w jednym miejscu, jednego dnia. Jest to ogromny komfort dla pacjenta. Dziękuję za wspaniała i przemiłą opiekę całemu personelowi Lecznic Citomed w Toruniu

  Katarzyna Kołpacka
 • Toruń, 8.07.2020r. - p. Andreas Schwandt

  Program Vip gold uważam za rewelacyjny pomysł. Badania przebiegły sposobem szybkim i profesjonalnym. Na szczególne podziękowanie zasługuje pani Monika za miłą obsługę i oprowadzenie po całym obiekcie.

  Dziękuję bardzo
  Andreas Schwandt
 • Toruń, 7.07.2020r. - p. Estera Wróblewska

  Zdecydowałam się na pakiet VIP SILVER, aby szybko przeprowadzić badania, które wydawały mi się konieczne. Polecam badania w tym miejscu. Od początku dnia, przemiła obsługa, miejsce parkingowe, brak kolejek. P. Magda na wszystkie badania prowadzi pacjenta, osobny gabinet w którym można poczekać na kolejne badania, przyjemnie i miło….! Będę polecała znajomym oraz rodzinie.

  Dziękuję
  Estera Wróblewska
 • Toruń, 9.06.2020r. - p. Krystyna Małecka

  Serdecznie dziękuję Pani Magdalenie za przemiłe i serdeczne przyjęcie oraz podejście do pacjenta.!
  Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza oraz bardzo dobry kontakt z pacjentem.!
  Dziękuję również wszystkim specjalistą za serdeczne i profesjonalne podejście do pacjenta.!
  Dziękuję Pani Madziu za szybkie i sprawne załatwienie wszystkich badań oraz wizyt lekarskich.!
  Będę polecać moim znajomym Lecznice Citomed a zwłaszcza Program VIP GOLD.!
  Szybko i sprawnie w przemiłe atmosferze spędzone chwile.!

  Z podziękowaniem
  Krystyna Małecka
 • Toruń, 5.03.2020r. - p. Waldemar Olszewski

  Nareszcie!
  Znalazłem zespół, który profesjonalnie zajął się moim zdrowiem.!
  Dziękuję i gratuluję!!
  Bardzo miło spędzony czas, jeżeli można tak powiedzieć o przechodzeniu z jednego do drugiego gabinetu lekarskiego.!
  Wykonanie kompleksowych badań w jeden dzień? – Tutaj to możliwe.!
  Jeszcze raz dziękuję całemu Zespołowi.!
  Polecam gorąco wszystkim!

   
 • Toruń, 10.03.2020r. - p. Marta Gizela

  Idąc na badania byłam przerażona, dawno nie korzystałam i nie robiłam sobie badań,
  ale gdy poznałam Panią Magdę strach minął.
  Badania i konsultacje przebiegają szybko i sprawnie.
  Dziękuję Pani Magdzie, że pacjent nie jest pozostawiony sam sobie, to ważne.
  Dziękuję również wszystkim specjalistą i pracownikom. Do dyspozycji jest również gabinet w którym oczekuje się na dalsze badania. Wszystko na najwyższym poziomie!
  Z czystym sercem mogę polecić Citomed

  Pani Marta Gizela
 • Toruń, 3.03.2020r. - p. Monika Skipenes

   

  Monika Skipenes
 • Toruń, 20.02.2020r. - p. Katarzyna Olech

  Jestem bardzo zadowolona z usług Przychodni Citomedu.

  Miła obsługa, kompetentni lekarze, profesjonalne podejście do pacjenta. Przemiły personel.

  Życzę wszystkim pacjentom, aby tak było w każdej przychodni.

  Katarzyna Olech
 • Toruń, 18.02.2020r. - p. Ewa Pamela

  Dziękuje bardzo za profesjonalną i miłą obsługę. Badania przebiegały bardzo sprawnie, wszędzie miałam pierwszeństwo, a p Magda pomogła mi odnaleźć każdy gabinet.

  Mieszkam na stałe za granicą i pakiet VIP umożliwił mi wykonanie różnych badań jednego dnia w tym samym miejscu na europejskim poziomie.

  Polecam Ewa Pamela
 • Toruń, 11.02.2020r. - p. Anna Urbańska

  Serdecznie dziękuję za opiekę i sprawną organizację pobytu w Lecznicach Citomed w ramach pakietu VIP.

  Konstrukcja pakietu umożliwia wykonanie szeregu badań z jednym dojazdem , niewątpliwie w krótszym czasie i z pewnością w korzystnej niż „normalnie” cenie.

  Na własnej skórze doświadczyłam również, że profilaktyka to podstawa!

  Polecam skorzystanie z tej usługi nie tylko nie mającym na nic czasu pracownikom, ale także ludziom żyjącym świadomie , dla których ważne jest rodzina i perspektywa wspólnego, długiego życia w dobrym zdrowiu .

  Anna Urbańska
 • Toruń, 19.12.2019r. - p. Janusz Matyjasik

  Dziękuje bardzo za miłą i profesjonalną opiekę medyczną. Jestem szczęśliwy, że wszystko poszło tak szybko i sprawnie. Bardzo profesjonalny personel i przemiła obsługa. Pani Magda, koordynator, bardzo kompetentna.

  Citomed polecę każdemu.

  Pan Janusz Matyjasik
 • Toruń, 5.12.2019r. - p. Mariusz Piórkowski

  Absolutny profesjonalizmy w każdym calu, od podejścia do pacjenta po trafne diagnozy, a to wszystko wynikiem tylko jednodniowego pobytu w klinice.

  Szczerze mówiąc ciężko znaleźć tak kompleksową usługę w Naszych okolicach, a klinika Citomed idealnie wypełnia tą lukę.

  Bardzo dziękuję całemu zespołowi lekarzy za bardzo miła atmosferę i chęcią dzielenia się informacjami o moim stanie zdrowia.

  Bardzo również dziękuję Pani Magdzie, za serdeczną atmosferę i przyjacielską opiekę, dzięki Pani ten dzień wizyt lekarskich przebiegł bardzo relaksująco.

  Dziękuję Mariusz Piórkowski
 • Toruń, 3.12.2019r. - p. Ewa Kmiołek

  Serdecznie dziękuję Pani Magdzie oraz zespołowi diagnostycznemu i lekarzom za profesjonalne , życzliwe podejście do mnie – jako pacjenta.

  Bardzo profesjonalna opieka i pomoc p. Magdy.

  Życzyłabym sobie i nam wszystkim takiej służby zdrowia i takiego poszanowania pacjenta.

  Cieszę się ,że wkrótce moja mama, która skorzysta z tego pakietu poczuje na własnej skórze czym może być „ludzka” i przyjazna służba zdrowia!

  Jak najbardziej polecam!

  Z podziękowaniami Ewa Kmiołek
 • Toruń, 28.11.2019r. - P. A. Szczepkowska

  To naprawdę super – rozwiązanie. Wiele badań i konsultacji w jednym miejscu i jednego dnia.

  A najważniejsze w tym jest to, że to wspaniała Pani Magda organizuje całe przedsięwzięcie.

  Zupełnie nie trzeba zaplatać sobie głowy gdzie? Na którą godzinę? Jaki gabinet? A co potem?

  Pani Magda skoordynowała to wszystko doskonale!

  Przychodzi się na gotowe!

  I do tego Citomed zadbał także o wygodę i samopoczucie - do dyspozycji jest salonik , gdzie można poczekać, poczytać, a do tego zjeść posiłki – śniadanko i lunch. Smaczne i zdrowe!

  Dziękuję bardzo za organizację, uśmiech i życzliwą atmosferę.

  - A.Szczepkowska
 • Toruń, 12.11.2019. - p. Astryda Anna Adamczak

  To co jest ogromną zaleta pakietu Vip to możliwości wykonania szereg badań diagnostycznych i konsultacji lekarskich bez konieczności czekania na termin.
  Jest to oferta jakiej poszukiwałam i cieszę się ,że w moim mieście jest to realizowane w Lecznicach Citomed.
  Dziękuję zespołowi diagnostycznemu za miłą i sprawna obsługę, a szczególne podziękowania dla Pani Magdy ,bo idealnie potrafi sprawić, że wszystko staje się mniej straszne :)
  Takiej obsługi chciałoby się wszędzie ,gdzie udajemy się z problemami zdrowotnymi.
  Wzór do naśladowania!
  Z wyrazami szacunku

  - Astryda Anna Adamczak
 • Toruń, 2.10.2019 r. - p. Jerzy Sikorski

  Dziękuję Pani Magdzie i całemu zespołowi diagnostycznemu oraz lekarzom za miłe, serdeczne,
  profesjonalne przyjęcie i podejście do klienta.
  Cały zespół jest godny polecenia!
  Polecę wszystkim moim znajomym i rodzinie.
  Z podziękowaniem
  - Pan Jerzy Sikorski

  P.S
  Marzyłbym by cała służba zdrowia brała przykład z Citomedu!

   
 • Toruń, 1.10.2019r. - p. Katarzyna Goździńska

  Gorąco polecam pakiet VIP w Lecznicach CITOMED, gdyż w przeciągu kilku godzin można sprawdzić stan swojego zdrowia. W normalnym trybie zajęłoby to kilka miesięcy.

  Usługa na najwyższym poziomie, bardzo profesjonalna opieka ze strony pani koordynator - Magdy.

  Pakiet szczególnie polecam osobą cierpiącym na ciągły brak czasu.

  - Katarzyna Goździńska
 • Toruń, 4.06.2019r. - p. Justyna Kobrzyńska

  Dzięki mojemu szefowi miałam możliwość skorzystania z niesamowitego pakietu VIP, a dzięki pani koordynator Magdzie, stres który mnie ogarnął przed badaniami szybko uleciał. Pani Magda z pełnym profesjonalizmem, uśmiechem na ustach i pogodnym usposobieniem (dodatkowo jeszcze z gracją przemierzająca na szpilkach kilometry korytarzy) „przerzucała” mnie pomiędzy poszczególnymi gabinetami. Wszyscy lekarze oraz personel przesympatyczni, wszystko szczegółowo omawiają, w razie pytań bez problemu udzielają dodatkowych informacji. Gorąco polecam placówkę CITOMED, a pakiet VIP szczególnie polecam ludziom zapracowanym z chronicznym brakiem czasu. To tylko jeden dzień, a właściwie 8h i przegląd zrobiony. POLECAM.

  - Pani Justyna Kobrzyńska
 • Toruń, 22.05.2019r. - p. Grzegorz Sznejko

  Jeśli pobyt w klinice / szpitalu może być miły ,to mój pobyt w Citomedzie właśnie taki był. Spokojna atmosfera, rzetelne i profesjonalne konsultacje i wszystko to okraszone przemiłą obsługą. W końcu poczułem się jak klient, nie „petent”.

  - Grzegorz Szenejko
 • Toruń, 8.03.2019r. - p. Aurelia Powierska

  Jestem zachwycona bardzo miłą, profesjonalną opieką medyczną. Przemiły i sympatyczny personel, bardzo miła i szybka obsługa. Pani Magda towarzyszyła mi przy wszystkich badaniach – jest niezwykle miłą i sympatyczną osobą. Bardzo polecam osobom potrzebującym Citomed.

  - Pani Aurelia Powierska
 • Toruń, 5.12.2018r. - p. Zbigniew Mikielewicz

  Jestem zachwycony sprawnością, profesjonalizmem oraz niezwykle miłą atmosferą towarzyszącą badaniom i konsultacjom lekarskim w ramach pakietu VIP GOLD.

  Od pierwszych kontaktów telefonicznych, aż po wizytę podsumowującą wyniki badań, czułem się zaopiekowany. Bardzo miła Pani Magda towarzyszyła mi we wszystkich wizytach w gabinetach. Miałem do dyspozycji salonik, gdzie oczekiwałem na dalsze badania. Gorąco polecam Citomed i Pakiet Gold.

  - Pan Zbigniew Mikielewicz
 • Toruń, 13.11.2018r. - p. Katarzyna Cieciórska

  W dniu badań, po przyjeździe do Citomedu otrzymałam miejsce parkingowe oraz bardzo profesjonalną i opiekuńczą Panią Magdę. Wszystkie badania przebiegły bardzo sprawnie i na najwyższym poziomie. Lekarze prowadzący bardzo kontaktowi i profesjonalni. Co tu dużo pisać – wszystko na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca!

  - Pani Katarzyna Cieciórska
 • Toruń, 28.08.2018r. - p. Bartosz Kmita

  Od momentu pozostawienia auta na parkingu, gdzie czekało wyznaczone miejsce, pacjent ma poczucie najwyższej jakości usługi w ramach pakietu VIP.

  Doskonała organizacja i pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta.
  Wizyty są dobrze zaplanowane dla maksymalnego wykorzystania czasu, a opieka Pani Koordynator pozwala w komfortowych warunkach odbyć wizytę w każdym gabinecie.
  Uznanie dla doboru wysokiej klasy specjalistów , nie tylko dysponujących wiedzą medyczną, ale mających bardzo dobre podejście do pacjenta, co daje poczucie spokoju i komfortu podczas wizyty.

  Usługa na najwyższym poziomie POLECAM !

  - Pan Bartosz Kmita
 • Toruń, 25.04.18r. - p. Sławomir Dejewski

  W dniu 25.04.18 odbyłem badania w ramach pakietu VIP, jestem bardzo zadowolony wszystko poszło szybko i sprawnie. Przemiła obsługa i bardzo profesjonalny personel. Serdecznie polecam !!!

  - Sławomir Dejewski
 • Toruń, 24.04.18r. - p. Reneta Szewczyk 

  Gratuluje pomysłu i fantastycznego produktu. Wyszliście Państwo naprzeciw oczekiwaniom pacjentów. To duży komfort by 1 dnia poddać się badaniom i konsultacją u wybitnych specjalistów. Dziękuje bardzo za umożliwienie oceny mojego stanu zdrowia przy maksymalnie zniwelowaniu stresu. Jestem pod wrażeniem osoby Pani Magdy, która w sposób nadzwyczajny zaopiekowała się mną. Inteligencja, urok osobisty i ciepło, które roztacza Panią Magdę powoduje, że człowiek zapomina o dyskomforcie jakim jest oczekiwanie na wyniki badań w kontekście ,,Aby było wszystko ok’’

  - Dziękuje! Renata Szewczyk
 • Toruń, 29.03.18r. - p. Bartłomiej Golec

  Miałem dziś przyjemność korzystania z pakietu VIP w tutejszej lecznicy i muszę przyznać, że uległem pozytywnemu zaskoczeniu. Spotkałem się przede wszystkim z perfekcyjną organizacją wizyt ze strony Pani koordynator, ale również z raczej rzadko w dzisiejszych czasach (niezależnie od specjalisty) dbałością o pacjenta i życzliwością w poradach. Sądzę, że utworzenie takiej instytucji jest zdecydowanie krokiem w dobrą stronę dla obu ze stron.

  - Z pozdrowieniem dla pracowników lecznic Bartłomiej Golec
 • Toruń, 28.03.18r. - p. Artur Czarnecki

  Jestem bardzo zadowolony z pakietu VIP z którego skorzystałem. Fajna rzecz ponieważ udajemy się do różnych specjalistów i na różne badania diagnostyczne, na które ciężko się zmobilizować w dzisiejszym życiu zawodowym. Można dowiedzieć się coś więcej o swoim organizmie, a nie odkładać wizytę u lekarza na później lub starać się nie widzieć problemu. Te rozwiązania, które proponuje CITOMED było świetnym pomysłem. Obsługa i opieka super, godna polecenia.

  - Pan Artur Czarnecki
 • Toruń, 22.03.18r. - p. Zdzisława Ostrowska

  Pakiet VIP to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu lub cierpliwości aby korzystać z lekarzy specjalistów. W ciągu 1 dnia w zakresie tego pakietu miałam wykonane badania diagnostyczne i do tego rezonans, mammografie, RTG. Skorzystałam z porad kilku lekarzy specjalistów min. ginekologa, endokrynologa, okulisty i innych. Wszystko w miłej atmosferze, czas pomiędzy badaniami spędzałam w pięknym pokoju z telewizją. Polecam ten pakiet zarówno dla Pań jak i Panów. Oczywiście w asyście super osoby Pani Magdy jako osobistej koordynator całego dnia pobytu, przemiłej i kompetentnej osoby.

  - Zdzisława Ostrowska
 • Toruń, 15.03.18r. - P. Romanowscy

  W dniu dzisiejszym korzystaliśmy z kompleksowego programu ochrony zdrowia VIP. Zdecydowaliśmy się na ten pakiet ze względu na kompleksowość, szybkość i profesjonalną obsługę. Bardzo dobrze, że jest osobisty koordynator Pani Magdalena Reiwer, która prowadziła nas od początku do końca zapewniając miłą atmosferę. Pełen profesjonalizm, sympatia, poczucie bezpieczeństwa. Polecamy innym skorzystanie z tego pakietu. Ogromne podziękowania dla Pani Magdy!

  - Państwo Romanowscy
 • Toruń, 13.03.18r. - p. Agnieszka Rucka-Kucińska

  W dniu dzisiejszym korzystałam z pakietu VIP w tutejszej lecznicy. Wszystko odbyło się sprawnie, szybko i w przemiłej atmosferze i to za sprawą Pani Magdaleny Reiwer, która otoczyła mnie opieką i pomogła mi pokonać stres związany z badaniami. Pełen profesjonalizm i niezwykła sympatia spełniły, że polecę innym skorzystanie z tego pakietu.

  - Pani Agnieszka Rucka-Kucińska
 • Toruń, 8.03.18r. - p. Justyna Rusocka

  Serdecznie zachęcam do skorzystania z programu profilaktycznego VIP Gold. Spełnił on moje oczekiwania i w zaledwie kilku godzin poznałam rzeczywisty stan mojego zdrowia. Jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących swój czas.

  - Justyna Rusocka
 • Toruń, 6.03.2018r. - p. Khashchuluun Jargalsaikhan

  Bardzo polecam kompleksowy program ochrony zdrowia VIP , który został stworzony z myślą o tych, którzy chcą w świadomy sposób zadbać o swoje zdrowie i dobre życie.

  Zdecydowałam się na ten pakiet ze względu na kompleksowość , szybkość i profesjonalną obsługę.

  Świetnym punktem pakietu jest przydzielenie osobistego Koordynatora , który prowadzi pacjenta od początku do końca , udzielając fachowej opieki oraz zapewniając miła i sympatyczną atmosferę. Osobiście miałam przyjemność być kierowana przez panią Magdalenę Reiwer, która od samej rozmowy telefonicznej wzbudziła sympatie i pomogła wybrać odpowiedni pakiet.

  Będę polecać wszystkim , bo zdrowie mamy tylko jedno a częściej robimy przegląd naszych aut w ciągu naszego życia niż sprawdzenie stanu naszego zdrowia!!!

  - Khashchuluun Jargalsaikhan
 • Toruń, 27.02.2018r. - p. Barbara Zawieja

  W dniu 27.02.2018r. miałam przyjemność uczestniczyć w programie badań VIP+.

  Profesjonalizm lekarzy, szybie wyniki badań były dla mnie miłym zaskoczeniem.

  Szczególną uwagę pragnę skierować wobec p. Magdy Reiwer – przemiła obsługa, fachowa opieka to wszystko powoduje zadowolenie. Będę wszystkim polecać i bardzo dziękuję

  - Barbara Zawieja
 • Toruń, 12.09.2017r. - p. Iwona Klepczarek

  Bardzo dziękuję za bardzo miłą i profesjonalną opiekę medyczną i wsparcie psychiczne w sytuacji stresu związanego z wynikami badań.

  - Iwona Klepczarek
 • Toruń, 30.08.2017r. - p. Rafał Piasecki

  W dniu 30.08.2017r odbyłem badania w ramach pakietu VIP, z których jestem bardzo zadowolony. Profesjonalizmy lekarzy oraz personelu w trakcie badania pozwala natychmiastowo rozładować stres związany z badaniami.

  Program VIP prowadzony w Lecznicach Citomed jest godny polecenia.

  - Rafał Piasecki
 • Toruń, 09.08.2017r. - p. Marek Celmer

  Jestem zadowolony z pakietu Vip Golg. Obsługa bardzo miła, szybko i sprawnie przeszedłem przez wszystkie badania i konsultacje, na pewno będę dalej polecał taki pakiet.

  - Marek Celmer
 • Toruń, 6.07.2017r. - p. Marcin Liniewski

  W dniu 06.07.2017r odbyłem badania w ramach pakietu VIP, jestem bardzo zadowolony wszystko poszło szybko, sprawnie. Przemiła obsługa i bardzo profesjonalny personel. Serdecznie Polecam.

  - Marcin Liniewski
 • Toruń, 27.06.2017r. - p. Ewa Utig

  Stres i napięcie związane z czekającymi mnie badaniami szybko minęły dzięki profesjonalnej opiece i ujmującej osobowości pani Magdaleny. Badania przebiegały niezwykle sprawnie. Czułam się zupełnie wyjątkowo. Profesjonalizm lekarzy, niemal natychmiastowe wyniki badań i wskazówki dotyczące dalszego leczenia mogą niejednego pacjenta uchronić przed poważnymi problemami zdrowotnymi.

  - Ewa Utig
 • Toruń, 14.06.2017r. - p. Błażej Niewęgłowski

  CitoMed spełnia wszystkie warunki, by uważać się za klinikę w pełni profesjonalną i na miarę XXIw. Zarówno obsługa jak i atmosfera panująca w placówce spełniły moje oczekiwania. Pakiet VIP+ to super oferta dla osób aktywnych zawodowo i dbających o zdrowie. Polecam każdemu.

  - Z poważaniem Błażej Niewęgłowski
 • Toruń, 28.03.2017r. - p. Iwona Kołodziejczak

  Idąc na badania była przerażona, dawno nie korzystałam i nie robiłam badań, ale gdy z oddali zobaczyłam Panią Magdę Reiwer i gdy podeszłam miła, optymistyczna, ciepła osoba – uspokoiłam się. 

  Wszystkie badania przebiegły w miłej atmosferze bardzo profesjonalnie.

  Szczególnie dziękuję Pani Magdalenie , która pomogła mi przez to przejść. Dziękuję również wszystkim specjalistom i pracownikom!

  - Z poważaniem Iwona Kołodziejczak
 • Toruń, 20.03.2017r. - p. Radosław Tomaszewski

  Badania i konsultacja przebiegają szybko i sprawnie. Pacjent oprowadzony jest po gabinetach w asyście. Nie trzeba niczego szukać ani się martwić. Pani Magda zajmuje się wszystkim od organizacji do zebrania wszystkich badań 

  - Pan Radosław Tomaszewski
 • Toruń, 16.03.2017r. - p. Izabela Malcher

  W dniu 16.03.2017 miałam robione badania z pakietu VIP. Wszystkie badania przeprowadzono sprawnie, szybko, rzetelnie. Udzielono dodatkowych rzetelnych informacji, pomagano w sytuacjach stresowych. Lekarze mili , służący pomocą. Personel uczynny, Pani Magdalena z która miałam przyjemność „odwiedzić” wszystkie gabinety uczynna, sumienna i przemiła.. 

  Więcej takich osób , byłoby mile wskazane w służbie zdrowia.

  Pakiet polecam.

  - Pani Izabela Malcher
 • Toruń, 15.02.2017r. - p. Tadeusz Wadych

  Przesyłam wielkie podziękowania dla Lecznic Citomed za zrealizowanie moich marzeń i potrzeb polegających na możliwości określenia stanu mojego zdrowia w kilka godzin. 

  Składam szczególne podziękowania dla P. Magdy , że dobrała dla mnie taka serie badań , bo jako 60-latek bagatelizowałam swoje zdrowie.

  Jest nieźle!

  Polecam wszystkim i tym co się boją kolejek do lekarzy.

  Z Citomedem to jest łatwe szybkie i proste!

  Dziękuję lekarzom i personelowi medycznemu i jeszcze raz Pani Magdzie za cierpliwość i uśmiech.

  - Z poważaniem Tadeusz Wadych
 • Toruń, 7.02.2017r. - p. Łucja Modzedlewska

  Korzystałam w dniu 7.02. 2017r. z pakietu VIP.

  Jestem bardzo zadowolona z badań , które zostały przeprowadzone.

  Na każdym etapie obsługa była bardzo przyjemna, a Pani Magdalena Reiwer, która była osobą opiekującą się mną Wykonała swoja pracę bardzo profesjonalnie. Na pewno będę mogła polecić swoim znajomym badania w pakiecie VIP.

  - Łucja Modzelewska

Galeria opinii