Menu mobilne

Program dla zdrowia VIP

Program VIP dla zdrowia jest stworzony dla wszystkich ceniących czas, zdrowie i komfort. Popularny szczególnie wśród, których praca wiąże się z dużym stresem, wysokim zakresem odpowiedzialności oraz nadmiarem obowiązków zawodowych. Nie musisz martwić się kolejką pod gabinetem czy czasem oczekiwania na badania. Podczas całego dnia opiekuje się Tobą dedykowany Koordynator.

 

To oferta opracowana z myślą o wstępnej diagnozie organizmu w zaledwie kilka godzin, dla każdego kto ceni swój czas.

W zakres pakietu wpisują się 2 konsultacje specjalistyczne, badania wstępne, badania obrazowe oraz szereg badań laboratoryjnych.

Na czas realizacji pakietu Pacjent ma dostęp do saloniku VIP, gdzie można odpocząć między badaniami lub bezpiecznie pozostawić swoje rzeczy.
Bardzo ważnym elementem pakietu jest podsumowanie wyników przez lekarza na końcowej konsultacji specjalistycznej.

Sprawdź szczegóły

Zobacz ulotkę

 

Cena: 1100 zł
Rejestracja pod numerem tel: 695 663 606

Z racji na konieczność zarezerwowania terminów do szeregu specjalistów czy badań diagnostycznych objętych Programem VIP, po ustaleniu terminu, koordynator będzie każdorazowo prosił o wpłatę zaliczki w wysokości 300 zł na konto Lecznic Citomed:  62 1090 1506 0000 0001 0436 3884

 

To program kompleksowej oceny stanu zdrowia w jednym miejscu, w przeciągu 8 godzin.

Pakiet zapewnia dostęp do specjalistów z wielu dziedzin medycyny oraz komfortowego zaplecza saloniku VIP, w którym Pacjent może odpocząć w trakcie przerwy między badaniami.

W skład programu wchodzą 4 konsultacje specjalistyczne do wyboru przez Pacjenta, badania wstępne, badanie stomatologiczne oraz zabieg higienizacji, badania obrazowe, badania laboratoryjne oraz badanie naczyń mózgowych (rezonans magnetyczny). Bardzo istotnym elementem pakietu jest podsumowanie wyników przez lekarza na wizycie końcowej (piąta konsultacja specjalistyczna).

 
Wszystkie badania wykonywane są w Lecznicach Citomed. Aby zapewnić jak najefektywniejsze wykorzystanie czasu, pacjenci mają zapewnioną indywidualną opiekę Koordynatora badania. Badanie rozpoczyna się ok. godziny 7:00 i trwa do 14:00.

Sprawdź szczegóły

Zobacz ulotkę

 

Cena: 2400 zł
Rejestracja pod numerem tel: 695 663 606

Z racji na konieczność zarezerwowania terminów do szeregu specjalistów czy badań diagnostycznych objętych Programem VIP, po ustaleniu terminu, koordynator będzie każdorazowo prosił o wpłatę zaliczki w wysokości 300 zł na konto Lecznic Citomed:  62 1090 1506 0000 0001 0436 3884

Opinie klientów pakietu VIP Gold

W dniu 27.02.2018 miałam przyjemność uczestniczyć w programie badań VIP. Profesjonalizm lekarzy, szybkie wyniki badań były dla mnie miłym zaskoczeniem.
Szczególną uwagę pragnę skierować wobec p. Magdy Reiwer – przemiła obsługa, fachowa opieka to wszystko powoduje zadowolenie. Będę wszystkim polecała i bardzo dziękuję.

- Pani Barbara Zawieja

 

Bardzo polecam kompleksowy program ochrony zdrowia VIP, który został stworzony z myślą o tych, którzy chcą w świadomy sposób zadbać o swoje zdrowie i dobre życie. Zdecydowałam się na ten pakiet ze względu na kompleksowość, szybkość i profesjonalną obsługę. Świetnym punktem pakietu jest przydzielenie osobistego Koordynatora, który prowadzi pacjenta od początki do końca, udzielając fachowej opieki oraz zapewniając miłą i sympatyczną atmosferę. Osobiście miałam przyjemność być kierowaną przez Panią Magdalenę Reiwer, która od samej rozmowy telefonicznej wzbudziła sympatię i pomogła wybrać odpowiedni pakiet. Będę polecać wszystkim, bo zdrowie mamy tylko jedno, a częściej robimy przegląd naszych aut w ciągu całego życia niż sprawdzanie stanu naszego zdrowia!!!

- Pani Khashchuluun Jargalsaikhan

 

Serdecznie zachęcam do skorzystania z programu profilaktycznego VIP Gold. Spełnił on moje oczekiwania i w zaledwie kilka godzin poznałam rzeczywisty stan mojego zdrowia. Jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących swój czas.

- Pani Justyna Rusocka

 

W dniu dzisiejszym korzystaliśmy z kompleksowego programu ochrony zdrowia VIP. Zdecydowaliśmy się na ten pakiet ze względu na kompleksowość, szybkość i profesjonalną obsługę. Bardzo dobrze, że jest osobisty koordynator Pani Magdalena Reiwer, która prowadziła nas od początku do końca zapewniając miłą atmosferę. Pełen profesjonalizm, sympatia, poczucie bezpieczeństwa sprawiły, że polecę innym skorzystanie z tego pakietu. Ogromne podziękowania dla Pani Magdy

- Państwo Romanowscy

 

W dniu dzisiejszym korzystałam z pakietu VIP w tutejszej lecznicy. Wszystko odbyło się sprawnie, szybko, w przemiłej atmosferze. I to za sprawą Pani Magdaleny Reiwer, która otoczyła mnie opieką i pomogła mi pokonać stres związany z badaniami. Pełen profesjonalizm i niezwykła sympatii sprawiły, że polecę innym skorzystanie z tego pakietu

- Pani Agnieszka Racka-Kucińska

 

Szczerze polecam pakiet VIP , dostosowany do potrzeb ludzi aktywnych zawodowo z ciągłym brakiem czasu. Kompleksowo, kompetentnie i do tego bez kolejek w przyjemnej atmosferze.

- Pani Roma Ziółkowska

 

Nasze oczekiwania się spełniły, w jeden dzień przebadało nas kilku specjalistów, wykonując jednocześnie szereg badań diagnostycznych .Uważamy, że proponowany program jest idealnym rozwiązaniem dla osób zajętych pracą, lub prowadzeniem firm.

Państwo Halina i Zbigniew Kowalscy

 

Są jedyni w regionie. Jestem mile zaskoczony podejściem lekarzy i osób zajmujących się badaniami.

- Pan Wiesław Rutkowski

 

Wszystkie badania przebiegły w miłej atmosferze, bardzo profesjonalnie.

- Pani Iwona Kołodziejczak

 

Przesyłam wielkie podziękowania dla Lecznic Citomed za zrealizowanie moich marzeń i potrzeb polegających na możliwości określenia stanu mojego zdrowia w kilka godzin.

- Pan Tadeusz Wadych

 

Polecam Pakiet VIP oszczędność czasu, kompleksowe badania w jeden dzień. Miła i sprawna obsługa.

- Pan Marcin Aszyk