Menu mobilne

Pracownia Tomografii Komputerowej - Informacje ogólne

W naszej pracowni mamy na wyposażeniu wysokiej klasy szesnastowarstwowy tomograf komputerowy Activion 16. Badanie TK z uwagi na wszechstronny zakres zastosowań jest podstawowym narzędziem i metodą obrazowania dla lekarzy wielu różnych specjalności. Za pomocą promieni rentgenowskich uzyskuje się wielowarstwowe, przekrojowe obrazy narządów lub obszarów ciała.

Tomografia komputerowa służy również do wirtualnej kolonoskopii, a także do innych badań angiograficznych. Dla pacjenta jest to badanie bezbolesne, nieinwazyjne i nie wpływa na samopoczucie oraz nie zaburza przebiegu prowadzonego leczenia farmakologicznego. Pracownia TK mieści się w przychodni głównej Lecznic Citomed w Toruniu.

Świadczenia prywatne

Pewne i szybkie terminy, brak kolejek, ekspresowa rejestracja online lub przez dedykowaną linię telefoniczną. Zapisz się teraz na konsultację.

Rejestruj Online Zadzwoń

Świadczenia refundowane

W ramach umowy NFZ wykonujemy większość zabiegów opisanych na stronie poradni. Sprawdź, jakie świadczenia w tej poradni są refundowane przez Narodowy Funduszu Zdrowia. Kliknij "czytaj".

Pracownia Tomografii Komputerowej - Zespół

Pracownia Tomografii Komputerowej - zespół

Pracownia Tomografii Komputerowej - Zobacz skład naszego zespołu lekarzy i specjalistów.

Zobacz Zespół

Powiązane poradnie

Powiązane marki

  • Orvit Clinic

    Najnowocześniejsza w regionie klinika ortopedyczno-rehabilitacyjna specjalizująca się w diagnostyce, leczeniu, rehabilitacji i rekreacji

Powiązane słowa kluczowe

Szanowni Pacjencji,

w lutym tylko w dwie soboty: 10 oraz 24, będą dniami pracy rejastacji Zakładu Diagnostyki Obrazowej. W resztę dni pracujemy bez zmian. 

W dniach 15 oraz 16-02-2018 Zakład Diagnostyki Obrazowej będzie nieczynny. 

Za utrudnienia przepraszamy