Menu mobilne

Ginekologia - Informacje ogólne

 

Centrum Medyczne Nowa Ginekologia w swojej ofercie ma pełną, profilową diagnostykę niepłodności, prowadzenie ciąży, diagnostykę kolposkopową oraz zabiegi ginekologiczne w systemie jednego dnia. Nasi specjaliści mają do dyspozycji nowoczesny aparat USG 3D/4DVOLUSON E8 BT 13, który umożliwia obrazowanie ciąży w najnowszej technologii „HD live imaging”.

Nieustannie się rozwijamy, dlatego już od sierpnia, nasze Pacjentki mogą skorzystać z szerokiego panelu zabiegów oraz operacji ginekologicznych w ramach nowoczesnego szpitala Lecznic Citomed - Cito Care.  

Świadczenia prywatne

Pewne i szybkie terminy, brak kolejek, ekspresowa rejestracja online lub przez dedykowaną linię telefoniczną. Zapisz się teraz na konsultację.

Rejestruj Online Zadzwoń

Świadczenia refundowane

W ramach umowy NFZ wykonujemy większość zabiegów opisanych na stronie poradni. Sprawdź, jakie świadczenia w tej poradni są refundowane przez Narodowy Funduszu Zdrowia. Kliknij "czytaj".

Ginekologia - Zespół

dr n. med. Szymon Bednarek

dr n. med. Szymon Bednarek

koordynator Nowej Ginekologii

specjalista położnictwa i ginekologii , w trakcie specjalizacji perinatologicznej

Zobacz Zespół

Powiązane pracownie

 • Pracownia RTG i Mammografii

  Dwuwymiarowy obraz zarejestrowany podczas prześwietlania wiązką promieniowania rentgenowskiego organów osoby poddanej rentgenografii, która jest jednym z podstawowych badań diagnostycznych w medycynie.

 • Laboratorium medyczne

  Badania krwi, badania genetyczne, badania immunologiczne, badania hormonalne, badania w czasie ciąży

Powiązane marki

 • Nowa Ginekologia

  Poradnia Położniczo-Ginekologiczna w ramach której realizowane są usługi z zakresu diagnostyki i leczenia chorób kobiecych, prowadzenia ciąży, hormonalnej terapii zastępczej. Na miejscu wykonujemy m.in. NOWOŚĆ USG 3D/4D

 • Szpital Cito Care

  Szpital Lecznic Citomed to dwie nowocześnie wyposażone sale operacyjne gwarantujące zabiegi na najwyższym światowym poziomie

Powiązane słowa kluczowe

Masz powyżej 35 lat i jesteś w ciąży?
Boisz się o zdrowie swojego nienarodzonego dziecka
ponieważ stwierdzono nieprawidłowości podczas wcześniejszych badań?
A może zwyczajnie chcesz mieć pewność, że
Twoje dziecko jest wolne od wad genetycznych?
Zapraszamy do specjalnego programu,
by dowiedzieć się więcej

>>kliknij tutaj<<