Koordynator Centrum Stomatologii/Lekarz Dentysta

Działając od wielu lat na rynku usług medycznych, jesteśmy największym niepublicznym podmiotem leczniczym w regionie. Dysponujemy nie tylko nowoczesnym zapleczem diagnostyczno-terapeutycznym ale i zespołem ponad 150 fachowych pracowników etatowych. Dodatkowo współpracuje z nami wielu znakomitych lekarzy różnych specjalności. Inwestowanie w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, stałe doskonalenie personelu i dobra baza lokalowa owocują coraz większym zainteresowaniem pacjentów naszymi usługami.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynatora Centrum Stomatologii/Lekarz Dentysta
Miejsce pracy: Toruń

Główne zadania:
• Całościowa koordynacja funkcjonowania stomatologicznego centrum medycznego.
• Zarządzanie podległym zespołem oraz współpracującymi lekarzami.
• Nadzorowanie kwestii administracyjnych.
• Zarządzanie budżetem centrum w tym realizacja polityki sprzedażowej firmy
• Realizacja założeń wynikających ze strategii i misji firmy.
• Poszukiwanie nowych rozwiązań nastawionych na rozwój centrum.
• Realizacja usług stomatologicznych.

Wymagania:
• Dyplom Lekarza Dentysty, aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu.
• Doświadczenie na stanowisku Koordynatora Centrum Medycznego będzie dodatkowym atutem.
• Umiejętności myślenia analitycznego i strategicznego.
• Nastawienie na realizację celów.
• Odpowiedzialność, rzetelność i samodzielność.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Wynagrodzenie podstawowe oraz premie uzależnione od efektów sprzedaży.
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży medycznej.
• Przyjazną atmosferę pracy.
• Samodzielne stanowisko.
• Umowę o pracę.
• Wsparcie relokacyjne.
• Możliwość zatrudnienia współmałżonka, lekarza innej lub tej samej specjalności.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na kadry@citomed.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”