Menu mobilne

Fitfoot Centrum Podologiczne

Fitfoot Centrum Podologiczne - Informacje ogólne

Specjalizujemy się w leczeniu i profesjonalnej pielęgnacji stóp, przywiązując szczególną wagę do problemów, takich jak: wrastające paznokcie, nadmiernie zrogowaciały naskórek, odciski, pękające pięty, grzybice, łuszczyca paznokci czy stopa cukrzycowa.

Fit Foot to interdyscyplinarny gabinet zabiegowy w ramach którego przyjmują specjaliści z różnych dziedzin (tj. dermatologii, ortopedii, diabetologii czy chirurgii). Takie podejście daje możliwość szerokiego spojrzenia na problemy związane z leczeniem i profilaktyką stóp.

Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o specjalistyczną wiedzę, w profesjonalnym gabinecie zabiegowym, przy użyciu najwyższej jakości sprzętu tak aby każdy pacjent czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Przywracamy atrakcyjny wygląd Twoich stóp.
NOWOŚĆ: dla wygody naszych Klientek wprowadziliśmy również usługę menicure oraz profesjonalnej stylizacji paznokci. 

Świadczenia prywatne

Pewne i szybkie terminy, brak kolejek, ekspresowa rejestracja online lub przez dedykowaną linię telefoniczną. Zapisz się teraz na konsultację.

Rejestruj Online Zadzwoń

Powiązane marki

  • Derme

    Kompleksowe zabiegi lecznicze oraz estetyczne odmładzające i zapobiegające starzeniu się skóry

  • Orvit Clinic

    Najnowocześniejsza w regionie klinika ortopedyczno-rehabilitacyjna specjalizująca się w diagnostyce, leczeniu, rehabilitacji i rekreacji

  • Szpital Cito Care

    Szpital Lecznic Citomed to dwie nowocześnie wyposażone sale operacyjne gwarantujące zabiegi na najwyższym światowym poziomie