Menu mobilne

Szpital Cito Care - Informacje ogólne

Szybki powrót do zdrowia i komfort naszych pacjentów to główne cele jakie stawia sobie zespół Cito Care nowego szpitala Lecznic Citomed.

Naszym zapleczem są nowoczesna aparatura, kompleksowa opieka szpitalna i światowe technologie wykorzystywane w naszej placówce, które przekładają się na gwarancję komfortu i bezpieczeństwa pacjentów. Szpital prywatny Cito Care posiada dwie nowocześnie wyposażone sale operacyjne oraz komfortowe sale pooperacyjne, umożliwiające wykonywanie precyzyjnych i minimalnie inwazyjnych zabiegów, po których pacjenci szybko wracają do normalnej aktywności. Zapewniamy opiekę na najwyższym poziomie. 
Całość pod kierownictwem Doktora Artura Jaworskiego - koordynatora Szpitala Cito Care


Nasz szpital prywatny posiada dostęp do najwyższej klasy, specjalistycznych sprzętów takich jak m.in.:

 

 • Kolumna endoskopowa firmy Wolf wraz z osprzętem – aparatura lidera w produkcji sprzętu medycznego. Służy do wykonywania zabiegów techniką małoinwazyjną, endoskopową, jak: zabiegi laparoskopowe w chirurgii i ginekologii, zabiegi endoskopowe w obrębie zatok, nosa i krtani w laryngologii, zabiegi artroskopowe w ortopedii, zabiegi endoskopowe w obrębie układu moczowego w urologii.
 • Konsola wraz z Shaverem firmy Medtronic – renomowanej klasy sprzęt, który wraz z zestawem narzędzi firmy Storz służy do zabiegów typu FESS, czyli wysokospecjalistycznych procedur w obrębie zatok obocznych nosa.
 • Mobilny aparat RTG typu „ramię C” firmy Ziehm – pozwala na wykonywanie zdjęć radiologicznych u pacjentów leżących na stole operacyjnym, w dowolnych płaszczyznach. Gwarantuje precyzyjne wykonanie zarówno procedur diagnostycznych, jak i operacyjnych. Urządzenie jest szczególnie przydatne w chirurgii kręgosłupa, w ortopedii oraz ginekologii. Posiadany przez nas aparat to urządzenie najnowocześniejsze w swojej klasie w regionie. Jego dodatkową zaletą jest uzyskiwanie znakomitej jakości obrazów, przy znacznie zredukowanej – w porównaniu do innych tego typu aparatów – dawce promieniowania. Przekłada się to bezpośrednio na bezpieczeństwo pacjentów.
 • Aparat USG firmy Esaote – dzięki niemu anestezjolog może bezpiecznie i precyzyjnie wykonywać znieczulenia regionalne (tzw. blokady) do zabiegów. Tego rodzaju znieczulenie umożliwia szybszy powrót pacjenta do formy. Pod kontrolą ultrasonografu wykonywane jest również całe spektrum zabiegów z różnych dziedzin medycyny.
 • Mikroskop Zeiss – wysokiej klasy sprzęt optyczny wykorzystywany przy skomplikowanych zabiegach laryngologicznych i neurochirurgicznych. Umożliwia również nagrywanie obrazu.

Obok nowoczesnych zabiegów i procedur medycznych, ważnym atutem prywatnego szpitala Cito Care w Toruniu jest opieka szpitalna.

 

Zobacz nasz folder
Dowiedz się o nas więcej.

 

 Zapraszamy na spacer po naszym bloku operacyjnym:

Świadczenia prywatne

Pewne i szybkie terminy, brak kolejek, ekspresowa rejestracja online lub przez dedykowaną linię telefoniczną. Zapisz się teraz na konsultację.

Rejestruj Online Zadzwoń

Szpital Cito Care - Zespół

Szpital Cito Care

Szpital Cito Care - zespół

Szpital Cito Care - Zobacz skład naszego zespołu lekarzy i specjalistów.

Zobacz Zespół

Powiązane marki

 • Nowa Ginekologia

  Poradnia Położniczo-Ginekologiczna w ramach której realizowane są usługi z zakresu diagnostyki i leczenia chorób kobiecych, prowadzenia ciąży, hormonalnej terapii zastępczej. Na miejscu wykonujemy m.in. NOWOŚĆ USG 3D/4D

 • Centrum Okulistyki Laserowej Zdrowe Oczy

  Zabiegi okulistyczne wykonywane w ramach szpitala Cito Care, w tym operacja zaćmy, korekcje powiek, drobne zabiegi okulistyczne

 • Orvit Clinic

  Najnowocześniejsza w regionie klinika ortopedyczno-rehabilitacyjna specjalizująca się w diagnostyce, leczeniu, rehabilitacji i rekreacji