Nowa Ginekologia - Informacje ogólne

Nowa Ginekologia

Nasze Centrum Medyczne Nowa Ginekologia w swojej ofercie posiada:
 • pełną, profilową diagnostykę niepłodności,
 • prowadzenie ciąży,
 • diagnostykę kolposkopową
 • oraz zabiegi i operacje ginekologiczne w systemie jednego dnia.

Nasi specjaliści mają do dyspozycji nowoczesny aparat USG 3D/4DVOLUSON E8 BT 13, który umożliwia obrazowanie ciąży w najnowszej technologii  „HD live imaging”.

Nieustannie się rozwijamy poszerzając swoją ofertę:  panel zabiegów oraz operacji ginekologicznych w ramach nowoczesnego szpitala Lecznic Citomed - Cito Care.

Nowa Ginekologia w nowych, komfortowych wnętrzach budynku C: 

 

Świadczenia prywatne

Pewne i szybkie terminy, brak kolejek, ekspresowa rejestracja online lub przez dedykowaną linię telefoniczną. Zapisz się teraz na konsultację

Rejestruj Online Zadzwoń

Świadczenia refundowane

W ramach umowy NFZ wykonujemy większość zabiegów opisanych na stronie poradni. Sprawdź, jakie świadczenia w tej poradni są refundowane przez Narodowy Funduszu Zdrowia. Kliknij "czytaj".

Nowa Ginekologia - Zespół

dr n. med. Szymon Bednarek

dr n. med. Szymon Bednarek

koordynator Nowej Ginekologii

specjalista położnictwa i ginekologii , w trakcie specjalizacji perinatologicznej

Zobacz Zespół

Powiązane poradnie

Powiązane pracownie

 • Pracownia USG i Badań Dopplerowskich

  Ultrasonografia jest nieinwazyjną, atraumatyczną metodą diagnostyki obrazowej, pozwalającą na uzyskanie obrazu przekroju badanego obiektu. Charakteryzuje się dużą dokładnością: umożliwia wykrywanie w narządach nawet bardzo małych zmian.

 • Pracownia RTG i Mammografii

  Dwuwymiarowy obraz zarejestrowany podczas prześwietlania wiązką promieniowania rentgenowskiego organów osoby poddanej rentgenografii, która jest jednym z podstawowych badań diagnostycznych w medycynie.

Powiązane marki

 • Szpital Cito Care

  Szpital Lecznic Citomed to dwie nowocześnie wyposażone sale operacyjne gwarantujące zabiegi na najwyższym światowym poziomie

Powiązane słowa kluczowe

Bezpłatna mammografia dla kobiet w wieku od 50 do 69 roku życia, które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonały takiego badania w ramach NFZ.

Zadzwoń! 56 658 44 77