Menu mobilne

Pakiet VIP GOLD

 

 

Jest to program diagnostyczny przeznaczony dla osób, których praca związana jest z dużym zakresem odpowiedzialności, wysokim poziomem stresu oraz nadmiarem obowiązków zawodowych.

Jego celem jest wykonanie w ciągu JEDNEGO DNIA wszystkich badań lekarskich umożliwiających ocenę stanu zdrowia pacjenta, ze szczególnym uwzględnieniem chorób cywilizacyjnych i zagrożeń wynikających z charakteru pracy.

 
Wszystkie badania wykonywane są w Lecznicach Citomed. Aby zapewnić jak najefektywniejsze wykorzystanie czasu, pacjenci mają zapewnioną indywidualną opieke koordynatora badania. Badanie rozpoczyna się ok. godziny 7:00 i trwa do 14:00.

 

 

Opinie klientów

Szczerze polecam pakiet VIP , dostosowany do potrzeb ludzi aktywnych zawodowo z ciągłym brakiem czasu. Kompleksowo, kompetentnie i do tego bez kolejek w przyjemnej atmosferze.

Pani Roma Ziółkowska

 

Nasze oczekiwania się spełniły, w jeden dzień przebadało nas kilku specjalistów, wykonując jednocześnie szereg badań diagnostycznych .Uważamy, że proponowany program jest idealnym rozwiązaniem dla osób zajętych pracą, lub prowadzeniem firm.

Państwo Halina i Zbigniew Kowalscy

 

Są jedyni w regionie. Jestem mile zaskoczony podejściem lekarzy i osób zajmujących się badaniami.

- Pan Wiesław Rutkowski

 

Wszystkie badania przebiegły w miłej atmosferze, bardzo profesjonalnie.

- Pani Iwona Kołodziejczak

 

Przesyłam wielkie podziękowania dla Lecznic Citomed za zrealizowanie moich marzeń i potrzeb polegających na możliwości określenia stanu mojego zdrowia w kilka godzin.

- Pan Tadeusz Wadych

 

Polecam Pakiet VIP oszczędność czasu, kompleksowe badania w jeden dzień. Miła i sprawna obsługa.

- Pan Marcin Aszyk

 

 

Cena pakietu: 2400zł

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu poprzez dedykowany numer 695 663 606

 

Pobierz wykaz procedur objętych programem